lekarz Tadeusz Czumiel

1,9
1,9
2,1
2,2

UWAGA na dr Czumiela, przez dwa lata konsultacji nie zauważył żadnych zmian w pęcherzu. W chwili obecnej wujek ma przerzuty z pęcherza na wątrobę i kręgosłup. Unikajcie tego pseudo lekarza szerokim łukiem, przez brak profesjonalizmu człowiek pełen werwy i chęci do życia UMIERA. Jest doktorem Mengele naszych czasów

Jeździłam od lekarza do lekarza i nic. A doktor od razu postawił diagnozę i odpowiednie leczenie. Polecam :)

Na przymusowej emeryturze a co bylo powodem tej emerytury to i tak wszyscy wiedza.Powod tej przymusowej emerytury mowi sam za siebie i o opinii tego lekarza.

U mojego meza wykryto guz w lewej nerce obecnie jest rozsiany w kosciach plucach watrobie czumiel zastosowal antybiotyk i za dwa miesiace do kontroli na ponowne tk stan meza jest krytyczny a ma dopiero 35 lat tak leczy grudziadzki szpital debil KURANT A JESZCZE GORSZY DEBIL CZUMIEL.

Kilka lat temu przebywałem na oddziale Urologii gdzie ordynatorem był T.Czumiel Byłem świadkiem wręcz absurdalnego zachowania tego pana uważającego się za lekarza.Zdarzenie które wtedy miało miejsce zostało opisane w "GAZECIE POMORSKIEJ" Dziwię się, że poszkodowany pacjent nie zgłosił tego zdarzenia do prokuratury.

nie widzi zmian zaawansowanych w pęcherzu

nie widzi zmian zaawansowanych w pęcherzu

Dobry fachowiec. Krótko, konkretnie, na temat i przy okazji spojrzy na parę innych spraw. idziesz z jednym problemem to sprawdzi przy okazji podwozie faceta dokładniej. Polecam!

Osobiście uważam go za dobrego lekarza, byłem na kilku wizytach i nie mogę powiedzieć złego słowa. Obawiam się że w większości wpisów (konkurencja nie śpi), a dziś brakuje takich ludzi jak dr.Czumiel

Osoba powyżej specjalnie szkaluje tego lekarza. Każdy komentarz jest w tym samym tonie, a IP mimo że zmienne, niewiele się różni. Ja polecam Pana Czumiela, miałem operację urologiczną i nie mam zastrzeżeń. Jest oschły w stosunku do pacjentów, ale leczy znakomicie. Mnie wyleczył. Pozdrawiam.

Przed kilu laty lezalem w szpitalu na oddziale urologii w Grudziadzu i czekalem na operacje ktora miala sie odbyc na nastepny dzien.Bylem swiadkiem zdazenia o ktorym nie chce pisac wprost bo mogloby sie odbic negatywnie na opinii dr.Czumiela.To co sie wydazylo spowodowalo ze nie czekalem do nastepnego dnia tylko wypisalem sie na wlasne zadanie ze szpitala w Grudziadzu i zoperowano mnie w szpitalu w Bydgoszczy.Osadzam b.negatywnie dr.Czumiela.