lekarz Tadeusz Doros

Lekarz rodzinny

Cudowny lekarz i człowiek. Polecam. Kompetentny i zawsze ma czas na pacjenta. Ktoś kto pisze głupoty że to nierzetelny lekarz niech się objawi i powie o co mu chodzi.

Pacjentem doktora jestem od lat kilkunastu.Przez kilka lat mieszkałem za granicą,ale po powrocie nawet nie pomyślałem o innym lekarzu.Od razu zgłosiłem się do niego.Tak sympatycznego ,kompetentnego i oddanego pacjentom lekarza ze świecą szukać.Niejednokrotnie dzwoniłem dosłownie w środku nocy i nigdy nie zostałem zbyty.Zawsze mogłem liczyć na pomoc.Sumując każdemu polecam doktora Dorosa jako lekarza pierwszego kontaktu

Wczoraj byłam u Pana dr i wyszłam zszokowana. To jeszcze tacy lekarze są? (no, chociaz jednego znam dr Adam Gorczyca). Doktor Doros, to przesympatyczny człowiek. Pomimo mojego bardzo złego samopoczucia, dużego bólu, Pan dr potrafił mnie rozbawić i poprawić humor, tak że chwilami zapominałam o bólu. Bardzo kompetentny, miły i zaangażowany. Polecam. Planuję przenieść swoją deklarację właśnie do tego lekarza.

nikomu tego lekarza o nazwisko Doros nie polecam.znam go od kilkunastu lat.

nikomu tego lekarza o nazwisko Doros nie polecam.znam go od kilkunastu lat.

Miałam duże kłopoty z dziećmi. Doktor mi bardzo dużo pomógł. Cudowny człowiek! Nie wziął grosza! Ewelina z Sosnowca.

Miałam duże kłopoty z dziećmi. Doktor mi
bardzo dużo pomógł. Cudowny człowiek! Nie wziął grosza! Ewelina z Sosnowca.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Sosnowiec"?

nieatualne
Zawiszy Czarnego 6
40-871 Katowice
Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka
Ułańska 5a

Katowice
PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze
DILMED S.C. PRYWATNY GABINET LEKARSKI DR . BARBARA RYMARCZYK - Specjalista alergolog
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice