dr Tadeusz Dróżdż

Pediatra

Pan doktor jest najlepszy!!! Leczył zarówno mnie jak i moją mamę. Miły, uprzejmy, z poczuciem humoru. Całkowicie nie zgadzam się z negatywną opinią umieszczoną poniżej. Nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji. Co prawda dość ciężko dostać się do doktora, ale w obecnej przychodni (na mlądzkiej) można z łatwością się dostać. Wystarczy telefon tego samego dnia rano. Nawet jeśli ktoś nie zostanie przyjęty to można spytać się samego lekarza, a on prawie zawsze przyjmie w takiej sytuacji.

A ja pozdrawiam dr Tadeusza Dróżdża, bo kiedyś też leczył moją córkę i od razu postawił trafną diagnozę, mimo, że Iza miała wtedy pół roczku i nie mogła powiedzieć co jej dolega - super lekarz. Kalina

Kalina

Doskonały lekarz pediatra. Patrzy na dziecko kompleksowo i pod kątem jego ogólnego rozwoju. Dzięki Jego zaleceniom trafiliśmy na czas do poradni logopedycznej i ortopedycznej. Nigdy nie odmówił przyjęcia chorego dziecka nawet wtedy gdy kończyły się godziny przyjęć. Ostrożny w leczeniu antybiotykami. Leczenie dzieci to Jego pasja. Bardzo żałujemy, że nasze dziecko już niebawem, ze względu na wiek, nie będzie mogło korzystać z Jego pomocy.

Ja się odniosę do tego co napisała mamaJ.Zgadzam się z tą panią,doktor może i jest dobrym lekarzem ale jest straszny buc,bardzo nie przyjemny,nie miły nie można z nim normalnie porozmawiać choć nie wie co dziecku jest bo jeszcze go nie zbadał to nawet nie dopuszcza nas do głosu aby cokolwiek odezwać się.Jest ogromny problem aby się dostać do niego,nie chcą od nas odbierać telefonu choć sprawdziłem kilka razy że pacjętów w przychodni nie było a ja stałem pod drzwiami i dzwoniłem to tylko spojrzeli na nr.tel. i nie odbierali.Doktor ma swoich stałych pacjentów a my chcąc zapisać się do lekarza musimy najpierw zaplanować chorobę dziecka a puzniej zapisywać się z miesięcznym wyprzedzeniem.Ostatnio doktor zaszczepił nam syna namawiając nas na płatną szczepionkę,zbadał go i stwierdził że jet zdrowy(to było tydzień przed świętami) dziecko strasznie się rozchorowało a lekarz do tej pory nie przyjął nas bo stwierdzono że musimy się zapisać,najbliższy termin po nowym roku.Bardzo też dziwi mnie to że doktor ma dziwne podejście jeśli chodzi o karmienie dzieci,zaleca aby nie gotować własnych zupek dziecku tylko podawać te ze słoiczków,to jest chore.Sam jak ugotuję codziennie świeżą zupkę to chociaż wiem co dziecko dostaje do jedzenia.Jesteśmy strasznie nie zadowoleni z doktora Dróżdża,z przychodni w której pracuje jak i również nasi znajomi dlatego stwierdziliśmy że musimy przepisać się do innej przychodni gdzie traktują wszystkich pacjentów jednakowo,tych biedniejszych jak i tych bogatszych na równi,gdzie z lekarzem który bedzie leczył moje dzieci bedę mógł porozmawiać na temat choroby dziecka.Postanowiliśmy z żoną napisać tą uwagę aby inni którzy zechcą skorzystać z doktora usług zastanowili się czy nie ma innych,lepszych lekarzy???

Wspaniały lekarz. Doskonały specjalista z cudownym podejściem do dzieci. GORĄCA REKOMENDACJA.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8