Tadeusz Grześkowiak

Lekarz rodzinny, Internista

Pan z przerośniętymi ego, kreujący się na doktora Dolittle. Początkowo wydaje sie być bardzo kulturalny i opiekuńczy jednak po czasie wychodzi prawdziwa natura tego Pana. Nie dopuszcza pacjenta do głosu i nie potrafi go do końca wysłuchać, uważa siebie za wszystko wiedzącego i traktuje pozostałych jak osoby niespełna rozumu. Często przyjmuje pacjentów siedzących w poczekalni po kilku na raz „w drzwiach” do swojego gabinetu. Kilka razy zakończył rozmowę telefoniczną nie wysłuchując mnie do końca- powiedział swoje i odłożył słuchawkę ! Ta impertynencja i brak szacunku do rozmówcy jest przerażająca …Zdecydowanie nie polecam !

Specyficzny Pan Doktor ale z cala pewnoscia jest kompetentny i uwaga analizuje stan zdrowia pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora.

Lekarz ze specyficznym poczuciem humoru ;) Chyba najlepszy u jakiego kiedykolwiek byłam- PROFESJONALISTA :) POLECAM

Lekarz ze specyficznym poczuciem humoru ;)
Chyba najlepszy u jakiego kiedykolwiek byłam- PROFESJONALISTA :) POLECAM

Widzę, że Pani Anonim uprzedziła się do Pana :) U Pana robiłam sobie badania do pracy, jestem zadowolona

Ja również polecam! Od kilku lat jestem pacjentką pana doktora i sama osobiście nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Ludzie są po prostu uprzedzeni.

Ja osobiście również polecam. Pan Doktor może jest dość specyficzny,ale ja osobiście jestem zadowolony.

Lekarz absolutnie godny polecenia. Poprzedniczka jak najbardziej uprzedzona do Pana :) Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z usług lekarz i polecam :)

nie poznał się na 2 poważnych chorobach, z którymi do niego przyszłam, ale sprawiał wrażenie tak rzetelnego, kompetentnego, że zawierzyłam mu raz i potem nie nauczona doświadczeniem drugi raz.