prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issatprof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie od 10.2019r.
Były zastępca Kierownika Kliniki Położnictwa Chorób ...

Były zastępca Kierownika Kliniki Położnictwa Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej CSK MSWiA w Warszawie – od 03.2018 do 10.2019r.
Certyfikaty: Certyfikat FMF Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation)

Pan Profesor naprawdę ekstra! bardzo miło mnie zaskoczył! Mega przyjemny, kompetentny i konkretny człowiek, a do tego jeszcze swoim poczuciem humoru rozładowuje wszelki stres. Naprawdę szczerze polecam !!

Kompetentny, uprzejmy, inteligentny oraz co najważniejsze najlepszy jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju operacje. Warto mu zaufać bo jego umiejętności jeżeli chodzi o zabiegi są niesamowite. Podczas dwóch zabiegów bardzo mnie wspierał i uspokajal i jestem zachwycona jego podejściem do pacjentek, pełnym szacunku wsparcia oraz kiedy można poczucia humoru. Bardzo polecam.

bardzo przyjemny człowiek, przy nim poczułam się naprawdę pewnie. było szybko, na temat i z humorem. polecam

Każdej kobiecie z całego serca życzę znalezienia takiego ginekologa. Czuję się przy nim bezpiecznie, gotowa powierzyć swoje zdrowie w jego doświadczone ręce i otwarty umysł. Nie do opisania.

Pan doktor przyjmował mój poród i był fantastyczny. Mam nadzieję, że przy następnym dziecku też trafię na niego :)

Bardzo sympatyczny, kompetentny i pomocny lekarz. Z cierpliwością odpowiada na każde pytanie, skupia się na problemie i szuka najlepszych rozwiązań dla pacjentki.