lekarz Tadeusz Jarski

2,4
2,4
2,2
2,3

Kiedyś lekarz ten robił mi operację palca i był bardzo cierpliwy. Nie wiem co się stało temu lekarzowi, gdy miałam kolejny uraz w godz. popołudniowych to lekarz z Medica skierował mnie na Oddział Ratunkowy do Szpitala Jurasza . Po udzielonej mi tam pomocy poszłam za miesiąc by dr Jarski skontrolował mi ten palec.Wywołał mi straszną awanturę po prostu odmówił m i leczenia . Po mej zwróconej mi uwadze dał mi nie potrzebne skierowanie na RTG palca gdyż miałam na płytce nagrany RTG uraz tego palca ,oczywiście zrobiłam ale mój palec już się nie mieścił w aparat Stacka - palec mi się zrobił w literę C dopiero na skutek skargi dal mi ten lekarz skierowanie na długą rehabilitację i do dzisiaj na skutek lekarza fochów palec ten mnie pobolewa.Zmieniłam ortopedę na takiego, który mi nigdy nie odmówi leczenia, który jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem.

Super lekarz. Bardzo miły ,wytłumaczył i objaśnił dokładnie gdzie nastąpiło złamanie . Uchronił mnie od zbędnej operacji. Pierwszy lekarz który był tak sympatyczny w publicznej służbie zdrowia .Polecam!!!!!

Byłem 3 razy w szpitalu Wojskowym. To co tam się dzieje to walka. A doktor Jarski walczy.... przyjmuje niezliczone ilości pacjentów... przyjmuje jakieś dzieci z komisji lekarskich.... i mnie.... i robi mi nowy gips. To nie są warunki do oceny pracy lekarza. Ten człowiek jest na froncie wojskowym. Szacun.

Lekarz nie zainteresował się czy mam przepisane, a gdy o tym poinformowałem nie skorygował dawki zastrzyków przepisanych (podczas ostrego dyżuru przez innego lekarza) na rozrzedzenie krwi po złamaniu i unieruchomieniu nogi co doprowadziło do zakrzepicy, z którą borykam się już przeszło rok (zrobiłem sobie 40 zastrzyków w brzuch, lecz dawka była za mała): Ma Pan przepisane? To dobrze. Proszę sobie robić.
Podczas pierwszej wizyty, zamiast skupić się na nodze w gipsie, uraczył mnie: "Jak na Pana pesel, jest Pan mało sprawny" - a jak mogłem być sprawny mając od 10 dni nogę w gipsie???? Gdy przy zdjęciu gipsu informowałem, że tydzień wcześniej wysoko gorączkowałem przez kilka dni, skwitował to: "zmiana ciśnienia, a może pogody" - nawet nie obejrzał nogi, tylko napisał historię wizyty. Obecnie rozważam pozwanie szpitala wojskowego o odszkodowanie. Przestrzegam przed wizytami u tego Pana Doktora!

Nie polecam tego lekarza NIKOMU, nawet najgorszemu wrogowi!!!!!! Nieuprzejmy, arogancki, traktuje przedmiotowo pacjenta, jak potencjalnego symulanta, szkoda czasu i zdrowia. Mimo, że wiele już przeżyłem jako pacjent, ale takiego zachowania ze strony lekarza to jeszcze nie widziałam!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam tego lekarza NIKOMU, nawet najgorszemu wrogowi!!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

NZOZ Przychodnia "Łomżynska"