Tadeusz Jucyk

Psycholog

Wszystkich wahających się zachęcam do wizyty u psychologa. To naprawdę nie boli, a "duszę" też trzeba leczyć. Pan Jarek pomógł mi. Sama jestem zdziwiona, że "to" się udaje wyleczyć. Dopiero teraz widzę różnicę pomiędzy "wtedy" a "teraz". Pan Jarek przekazuje mechanizm radzenia sobie w różnych sytuacjach, z których nie potrafimy wybrnąć właściwie. Wystarczy czerpać z tej wiedzy i potem wcielać ją w życie, a sukces gwarantowany!

Wszystkich wahających się zachęcam do wizyty u psychologa. To naprawdę nie
boli, a "duszę" też trzeba leczyć. Pan Jarek pomógł mi. Sama jestem
zdziwiona, że "to" się udaje wyleczyć. Dopiero teraz widzę różnicę pomiędzy
"wtedy" a "teraz". Pan Jarek przekazuje mechanizm radzenia sobie w różnych
sytuacjach, z których nie potrafimy wybrnąć właściwie. Wystarczy czerpać z
tej wiedzy i potem wcielać ją w życie, a sukces gwarantowany!

Świetny człowiek, słucha tego, co się do niego mówi, do każdego podchodzi bardzo indywidualnie, nie ocenia. Polecam

Lekarz jak najbardziej godny polecenia.Dzieki niemu moje zycie wraca na dobra droge.Mily serdeczny wspanialy czlowiek i fachowiec...

Jest napewno godny polecenia dzięki niemu dochodzę do siebie.Jest ciepłym i wspaniałym człowiem oraz fachowcem,miły serdeczny i budzący zaufanie

Bardzo polecam lekarza! naprawde bardzo zetelna obsługa, ten Pan wytłumaczył mi wiele rzeczy i pomóg mi być normalnym człowiekem.

Postawił mnie na nogi. Cóż tu więcej mówić. Leczę się u niego 17 lat i gdybym miała wybierać na początku choroby, wybrałabym właśnie jego.