lekarz Tadeusz Kalbarczyk

Internista, Kardiolog

Specjalista godny polecenia, konkretnie i rzeczowo podchodzi do sprawy przy czym potrafi podnieść na duchu i swoim miłym i spokojnym głosem ukoić nerwy i stres jaki niewątpliwe towarzyszy wizytą u lekarza. Trafnie stawia diagnozę przy czym nie straszy pacjenta co jest bardzo istotne. Polecam. Wspaniały Człowiek.

Mam problem z częstoskurczami serca,pan doktor zasugerował że prawdopodobnie może to być na tle nerwicowym;lecz nie wmawiał mi tego.Na wszelki wypadek postanowił skierować mnię na badanie elektro-fizjologiczne aby być na 100% pewnym.Wysłucha,doradzi,uspokoi.Przy tym jest bardzo miły i sympatyczny.Polecam go w 100%,naprawdę kompetentny facet!

Pan Doktor nie był zainteresowany moimi dolegliwościami,nie interesowało Go dotychczasowe leczenie.Chciał szybko zakończyć wizytę i zainkasować kasę, bo dla tego Doktora tylko KASA się liczy.Przerazające,że można tak potraktować chorego człowieka.

Wyjątkowo sympatyczny, swoim ciepłym głosem potrafi wspaniale rozmawiać z pacjentem.Polecam

publicynz bo przwatnie nie bzlem ale dobry jest

publicynz bo przwatnie nie bzlem ale dobry jest

Wciąż poszukujesz "Internista Radom"?

Poradnia Kardiologiczna
11Listopada 69/77