lekarz Tadeusz Kamiński

Pulmonolog

Byłam dzisiaj na wizycie u dr Kamińskiego i jestem zachwycona. Nie tylko wspaniały lekarz, ale również wspaniały człowiek. Ciepły, miły, cierpliwy, bardzo skrupulatny w badaniu i co najważniejsze bardzo kompetentny. Podczas wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu i ani razu nie spojrzał nawet na zegarek. Wszystko dokładnie wyjaśnił, czasem trochę pożartował. Czułam, że naprawdę chce mi pomóc. Od dawna mam abonament w przychodniach Lux Med i nie bywam w placówkach NFZ, ale nie zetknęłam się jeszcze z tak cudownym lekarzem. Chcę jeszcze nadmienić, że wszyscy pacjenci spędzali w gabinecie dużo czasu i wychodzili uśmiechnięci.
Wszystkim polecam Pana Doktora Tadeusza Kamińskiego. Mnie również ktoś Go polecił.
Szkoda, że tak mało jest takich prawdziwych lekarzy.
Barbara

Pan doktor Kamiński to profesjonalista w dziedzinie chorób płuc. Kompleksowa obsługa pacjenta - od wywiadu lekarskiego, poprzez badanie: osłuchowo, ciśnienie, badanie spirometryczne. Bardzo dokładnie analizuje wszystkie wątki, za nim postawi diagnozę i wypisze lekarstwa.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Warszawa"?

Szpital Wolski

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Centrum Medyczne CMP Chmielna
Chmielna 14
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
al. Wojska Polskiego 16