dr n. med. Tadeusz Kapek

Powiem krótko- zraziłam się do tego lekarza, kiedy zasugerował mi łapówkę dla niego za wykonanie zabiegu laparoskopii przez niego w państwowym szpitalu. Więcej już do niego nie poszłam!

dzieki doktorkowi mam sliczna coreczke przekazał mnie w dobre rece i ok zakonczyl ciaze.dzieki

zajmuję się mną od końca pierwszej ciąży, i teraz w trakcie planowania drugiej :) jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Polecam Pana doktora. Moja ciąża od początku była z problemami, na początku były plamienia, potem wysokie ciśnienie. Gdy się coś działo dzwoniłam do pana doktora, a on kazał przyjechać do szpitala czy na pewno wszystko z dzieckiem jest w porządku. Dziś mamy siedmiomiesięcznego synka i planujemy drugie dziecko. Oczywiście będę chodzić do doktora Kapka.

Najwspanialszy lekarz!Polecam!!!Dzięki niemu cieszę się macierzyństwem już 4 lata:)

Jeszcze raz dziekuję, za moje dzieci, których miało nie być ..... Są zdrowe i z tego sie cieszymy, poród do wytrzymania, opieka po porodzie doskonała, pomimo problemow jeszcze raz spróbujemy, bo brakuje nam jeszcze córeczki. Mama, tata i dwóch synkow

Zgadzam się,że przy pierwszym kontakcie dr jest nieco oschły ale kochane to nie psycholog. Jego zadanie to dobra diagnoza i skuteczne leczenie!!!! I to właśnie otrzymałam, po 5 latach chodzenia do innego lekarza on wydał trafną diagnozę już przy pierwszej wizycie i doprowadził do tego,że dziś mogę cieszyć się macierzyństwem!!!! Każdy ma prawo wyboru, Ja wybrałam profesjonalizm w diagnostyce i leczeniu !!!!!

na pierwszej wizycie też wydał mi się nieprzystępny ale tylko wtedy,każda kolejna była lepsza a teraz to rozmawiamy,śmiejemy się i żartujemy z sobą jak dobrzy znajomi.Pan dr.jest super i nie zamieniłabym go na innego,dzięki niemu mam długo wyczekiwaną 3,5 letnią córeczkę.POLECAM PANA DOKTORA!!!

Prywatni pacjenci traktowani inaczej niż Ci z NFZ. Byłam jego pacjentką prywatną i w NFZ i odczułam różnice. W NFZ nie przykłada się. Materialista , nie interesuje go pacjentka ani jej zdrowotne problemy. W nfz zażądał zapłaty za usg, albo bardzo długie oczekiwanie na badanie. NIE POLECAM!

dwukrotnie rodziłam z panem doktorem, pierwszego synka miało nie byc bo jesteśmy bezpłodni a drugi prowadzony był jako ciaża zagrożona, dziecko z niską masą, wszystko szczęśliwie sie skończyło chlopaki zdrowe a my szczęśliwi mama nadzieję że uda sie jeszcze córeczka ale to nieco później. Szcześliwa mama dwóch super chłopaków, zadowolona pacjentka zdrowych chłopców kasia