lekarz Tadeusz Kasperek

Pediatra

Chodzę do dr.Kasperka z moją 5-letnia córką. Dzięki jego spokojowi Zuzia lubi tam chodzić, nie boi się wizyt. A ja mam do Pana doktora pełne zaufanie.

Bardzo dobry pediatra.Leczy wszystkie dzieciaki w naszej rodzinie Od lat.Polecam,nigdy nie zawiodl.Ja chodze prywatnie,nie drogi a bardzo dobry.Lekarz z powolania.

Leczy od 9-ciu lat moją córkę, która była wcześniakiem i od 4-rech lat syna ( zakażony paciorkowcem w bskim szpitalu - przebywał tam pół roku po porodzie ) i -- zawsze trafna diagnoza, unika antybiotyków, może dzieci nie przepadają za nim ale w ogóle nie boją się wizyty u doktora, rodzic zawsze usłyszy pełne wytłumaczenie co się dzieje i dlaczego taka a nie inna diagnoza - super

Ten lekarz leczył moją córkę przez prawie 18 lat, bo teraz już pełnoletnia. Mam o dr.Kasperku jak najlepsze zdanie. Można z nim było nawiązać kontakt, porozmawiać, potrafił i chciał odpowiedzieć na wątpliwości które czasami miałam. Był i zapewne jest nadal kontaktowy, czego nie można powiedzieć o innych lekarzach. To w pełni profesjonalista w tym co robi, znał się na najnowszych doniesieniach i badaniach dotyczących różnych chorób więc widać było, że nie spoczywa na laurach tylko się dokształca. Opinia pierwszego anonima jest bardzo krzywdząca ja natomiast polecam tego lekarza z czystym sumieniem, w końcu miałam z nim kontakt przez prawie całe dotychczasowe życie mojej córki / a chorowała dużo/.

Świetny lekarz, ma rewelacyjne podejście do moich dzieci, które Go uwielbiają Zawsze trafia z diagnozą i sposobami leczenia. Długo analizuje chorobę i metody leczenia. Ufam mu w 100%

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bielsko-Biała"?

POLI-MED

Chirurg dziecięcy
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24