lekarz Tadeusz Kasperek

Pan doktor tak przestraszyl mojego synka probujac zajrzec mu do ucha otoskopem, ze pomimo uplyniecia juz poltorej roku od tej wizyty, synek wpada w histerie na widok lekarza i sama mysl o "swiatelku w uchu". Potwornie zaluje wizyty u doktora Kasperka, ze spowodowal taka traume u malenkiego dziecka, przez co wszystkie kolejne wizyty u lekarzy staly sie bardzo trudne. Byla to wizyta prywatna, platna, trwajaca godzine! Naprawde byl czas, zeby nawiazac kontakt z dzieckiem i przeprowadzic badanie w milej atmosferze, a nie bez slowa podejsc do dziecka i traktowac go ...

Byla to wizyta prywatna, platna, trwajaca godzine! Naprawde byl czas, zeby nawiazac kontakt z dzieckiem i przeprowadzic badanie w milej atmosferze, a nie bez slowa podejsc do dziecka i traktowac go jakby byl przedmiotem. Zamiast poswiecic te chwile na mile slowo, pare zartow, laskotki w trakcie badania, no i najwazniejsze, pokazanie na raczce jak dziala otoskop, ze to latareczka i w ogole nie boli, spedzilismy pol godziny na obezwladnianiu dziecka, ktore walczylo o zycie jak zaatakowane zwierze.
I nie, nie jest tak, jak pan doktor powiedzial, ze "dwulatki tak maja"!! bo zaledwie 3 miesiace pozniej innej lekarce udalo sie z tym dwulatkiem nawiazac nic porozumienia i przeprowadzic badanie w radosnej atmosferze. Po traumie u doktora Kasperka synek nie chcial sie zgodzic nawet na osluchanie stetoskopem, wiec lekarka postanowila zamiast niego zbadac Myszke Mickey, ktorego mial na koszulce, i na to synek sie zgodzil! da sie? Wystarczy odrobina dobrej woli i szacunku do dziecka oraz jego uczuc!

Chodzę do dr.Kasperka z moją 5-letnia córką. Dzięki jego spokojowi Zuzia lubi tam chodzić, nie boi się wizyt. A ja mam do Pana doktora pełne zaufanie.

Bardzo dobry pediatra.Leczy wszystkie dzieciaki w naszej rodzinie Od lat.Polecam,nigdy nie zawiodl.Ja chodze prywatnie,nie drogi a bardzo dobry.Lekarz z powolania.

Leczy od 9-ciu lat moją córkę, która była wcześniakiem i od 4-rech lat syna ( zakażony paciorkowcem w bskim szpitalu - przebywał tam pół roku po porodzie ) i -- zawsze trafna diagnoza, unika antybiotyków, może dzieci nie przepadają za nim ale w ogóle nie boją się wizyty u doktora, rodzic zawsze usłyszy pełne wytłumaczenie co się dzieje i dlaczego taka a nie inna diagnoza - super

Ten lekarz leczył moją córkę przez prawie 18 lat, bo teraz już pełnoletnia. Mam o dr.Kasperku jak najlepsze zdanie. Można z nim było nawiązać kontakt, porozmawiać, potrafił i chciał odpowiedzieć na wątpliwości które czasami miałam. Był i zapewne jest nadal kontaktowy, czego nie można powiedzieć o innych lekarzach. To w pełni profesjonalista w tym co robi, znał się na najnowszych doniesieniach i badaniach dotyczących różnych chorób więc widać było, że nie spoczywa na laurach tylko się dokształca. Opinia pierwszego anonima jest bardzo krzywdząca ja natomiast polecam tego lekarza z czystym sumieniem, w końcu miałam z nim kontakt przez prawie całe dotychczasowe życie mojej córki / a chorowała dużo/.

Świetny lekarz, ma rewelacyjne podejście do moich dzieci, które Go uwielbiają Zawsze trafia z diagnozą i sposobami leczenia. Długo analizuje chorobę i metody leczenia. Ufam mu w 100%

Bardzo dobry lekarz, analizuje historie choroby dziecka, niechętnie nastawiony do szafowania antybiotykami.Zawsze dokładnie bada pacjenta. Faktycznie ma dosyć dziwny sposób bycia, ale nie to jest dla mnie najważniejsze w ocenie, tym bardziej że rodzice często też mogą doprowadzić lekarza do szału. Jeśli chodzi o fachowość to zawsze 100 % celność diagnozy i leczenie.Dla mnie najlepszy lekarz w mieście . Leczę u niego 2 dzieci od 5 lat.

Bardzo profesjonalny lekarz leczy mojego syna już 14 lat .dogłębnie diagnozuje chorobę .zdecydowanie polecam.

Do doktora Kasperka chodzę od 10 lat .Leczy moją starszą córke a teraz także młodszego synka.BARDZO dobry lekarz mam do niego pełne zufanie. Ma specyficzny sposób bycia i być może to niektórych zraża do niego.Jak dla mnie to przede wszystkim świetny pediatra godny polecenia.

Jednym słowem: GBUR! byłam z dzieckiem u niego na paru wizytach w przychodni. Nie wiem, czy ma wiedzę, czy nie, czy jest kompetentny (większość wizyt to była rutyna przed szczepieniami czy bilans, raz w czasie choroby), bo co mi z jego wiedzy jak córka nie da się nawet dotknąć. Zero prób nawiązania kontaktu z dzieckiem ZERO. Chyba, że liczyć stwierdzenie "ale panikara!". W przypadku jego specjalizacji oprócz wiedzy jest też bardzo ważne podejście.. Może w gabinecie prywatnym ma inne, ale w przychodni omijam go szerokim łukiem.