dr n. med. Tadeusz Komorowski

Ortopeda, Traumatolog

3,9

najlepszy ortopeda! polecam! problemy z kolanami zaczęły się już dawno, ale dopiero trafna diagnoza pana doktora pomogła! szybka reakcja! polecam wspaniałego specjalistę.

Do dr Komorowskiego trafiłam z zerwanym więzadłem krzyżowym. Na wizytę przyszłam z wynikiem rezonansu oraz opisem, wg którego miałam zerwanie ACL. Pan doktor chcąc potwierdzić wynik rezonansu, skierował mnie na artroskopię. Po niej wyszło, że więzadło jest częściowo zerwane i potrzebna będzie rekonstrukcja. Jestem teraz na etapie rehabilitacji, wszystko wraca do normy dzięki trafnej diagnozie. Wizyty w miłej atmosferze w towarzystwie dobrego fachowca, któremu zależy na pacjencie, może tego nie widać, ale z pewnością da się odczuć.

Szybko i trafnie zdiagnozował przypadłość u mojej córeczki, dobre podejście do dzieci, wzbudza zaufanie, dzięki temu wizyta przebiega w miłej atmosferze.

Do doktora trafiłem z polecenia z bolącym kolanem. Wcześniej odbyłem już kilka wizyt u innych lekarzy, jednak diagnozy nie były trafne, przepisywano mi jedynie leki przeciwbólowe. W przypadku wizyty u Pana Tadeusza było inaczej – usłyszałem szczerą odpowiedź, że będzie potrzebna operacja, żadna rehabilitacja czy leki nie pomogą. I tak też się stało, jestem po operacji już 5 miesiąc i kolano wraca do formy.

specjalista w swoim fachu, znakomity i zdecydowany. Diagnoza trafna, nie musiałem długo czekać na efekty leczenia, obeszło się bez operacji. Jestem bardzo wdzięczny.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bełchatów"?

NZOZ ZDROWIE
ul.Chrobrego