dr n. med. Tadeusz Kowalczyk

Nigdy nie idźcie do tego lekarza.... Oszust kompletny. Wmówil mi, ze mam zapalenie trzonu macicy. BYlam u innego ginekologa i okazalo sie, ze jestem zdrowa jak ryba. Naciagacz i oszust!

przychylam się do tej wypowiedzi, gdyż moja żona zgłosiła się do pana Tadeusza z polecenia dentysty u którego jego żona robiła plomby. OKAZAŁO SIĘ ŻE PLOMBY SĄ DO DUPY. Pozdrawiam. Beata i Tadeusz z synem Dariuszem. ;)

znakomity kompetentny cierpliwy doświadczony lekarz jakich już mało stara znakomita szkoła i kultura, godny polecenia, stwarzający bezpieczeństwo pacjentek chodzą do niego pokolenia

Bardzo dobry specjalista, warto przemierzyć kilometry, żeby spotkać lekarza z prawdziwego zdarzenia. Polecam wszystkim kobietom.

Bardzo dobry, profesjonalny i godny zaufania lekarz. Na 100 % polecam wizytę w gabinecie tego lekarza.

Polecam. Wyleczył moją nadżerkę. Jest rzeczowy i odpowie na każde pytanie.

Polecam. Wyleczył moją nadżerkę. Jest rzeczowy i odpowie na każde pytanie.

super!!!najlepszy lekarz!!!odpowie na każde pytanie.nie spieszy się.nie traktuje przedmiotowo.

Bardzo dobry lekarz jestem bardzo zadowolona super podejscie i naprawde jako lekarz to fachowiec....chodze do niego juz poł roku .prowadzi mi ciaze.... polecam

To wspaniały lekarz. Świetny specjalista. Ma wspaniałe podejście do pacjentek. Plecam pana doktora zawsze jesli ktoś szuka sprawdzonego lekarza.

Super lekarz. Dzięki jego wiedzy i kompetencji mogę się dziś cieszyć ślicznym i zdrowym synkiem.