dr n. med. Tadeusz Leśniak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Dr Leśniak to lekarz z powołania. Ogromna wiedza i doświadczenie!! Wszystko tłumaczy spokojnie i zrozumiale. Perfekcyjnie wykonuje operacje. Upór i doświadczenie doktora są wyrazem jego empatii i troski o pacjenta! Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam na doktora i dziękuję za wszystko!

Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam na doktora i dziękuję za wszystko!

Chciała bym z całego serca podziekować Panu Doktorowi za jego podejście, wiedzę oraz to że kładąc się na stół operacyjny wiedziałam że jestem w bardzo dobrych rękach i stres był przez to mniejszy. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Z wyrazami szacunku Kinga.

Pan doktor Tadeusz Leśniak czyni cuda. Operował moją 85 - letnią mamę w Żywcu. Była to operacja ratująca życie i właściwie dokonał cudu. Usunął nowotwór, wyłonił stommię, a mama zaczęła chodzić już po tygodniu. Dziękuję.

Najlepszy lekarz i świetny fachowiec o dużej wiedzy i doświadczeniu oraz wysokiej kulturze osobistej. Obecnie mało jest takich ludzi i wielka szkoda ze nie ma go już w szpitalu na Wyzwolenia.

Brak kompetencji i podejścia do pacjenta. Brak umiejętności wykonania znieczulenia!! Podczas zabiegu odczuwalny bardzo duży ból

Moją tarczycę operował doktor Leśniak. Jestem bardzo bardzo zadowolona, że trafiłam pod jego opiekę. Blizna będzie prawie niewidoczna, cieniutka kreseczka. Dziękuję za wszystko!!!!💖

Dobrze ze już nie leczy. Może i miał jakąś wiedzę (jaką?) ale podejścia do pacjenta, szczególnie starszego, w ogóle. Porażka.

Świetny fachowiec, godny polecenia! Szkoda, że już nie kieruje oddziałem chirurgii w BCO. Ogromna strata dla chorych.

Nigdy nie zgodzę się ze złym zdaniem o dr.Leśniaku.To wybitny chirurg onkolog i człowiek.Uratował mi życie.Mało mówi ale dużo operował.A co ma opowiadać pacjentom i ich rodzinom-bajki.On woli ratować życie.Szkoda mi bardzo że już nie pracuje w BCO.Wiem co mówię bo jestem lekarzem .Olbrzymi szacunek dla dr.Leśniaka

Wspaniałe podejście do pacjenta, ogromna wiedza, doskonały warsztat. Sympatyczny, ciepły Człowiek, zaangażowany w sprawie swojego pacjenta. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze! Wdzięczny Pacjent

Wdzięczny Pacjent