dr n. med. Tadeusz Leśniak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Dobrze ze już nie leczy. Może i miał jakąś wiedzę (jaką?) ale podejścia do pacjenta, szczególnie starszego, w ogóle. Porażka.

Świetny fachowiec, godny polecenia! Szkoda, że już nie kieruje oddziałem chirurgii w BCO. Ogromna strata dla chorych.

Nigdy nie zgodzę się ze złym zdaniem o dr.Leśniaku.To wybitny chirurg onkolog i człowiek.Uratował mi życie.Mało mówi ale dużo operował.A co ma opowiadać pacjentom i ich rodzinom-bajki.On woli ratować życie.Szkoda mi bardzo że już nie pracuje w BCO.Wiem co mówię bo jestem lekarzem .Olbrzymi szacunek ...

ratować życie.Szkoda mi bardzo że już nie pracuje w BCO.Wiem co mówię bo jestem lekarzem .Olbrzymi szacunek dla dr.Leśniaka

Wspaniałe podejście do pacjenta, ogromna wiedza, doskonały warsztat. Sympatyczny, ciepły Człowiek, zaangażowany w sprawie swojego pacjenta. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze! Wdzięczny Pacjent

Wdzięczny Pacjent

Wspaniały lekarz z powołania, prosty człowiek w kontakcie z pacjentem. Posiada bardzo rozległa wiedzę, którą umie przekazać w zrozumiały sposób pacjentowi.Wszystkiego najlepszego Panie Doktorze.Bardzo wdzięczna pacjentka.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bielsko-Biała"?

ul. Wyzwolenia

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI

None
ulica Szkolna 799
Buczkowice
spółka cywilna Praktyka Grupowa Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Witold Kurowski, Roman Matonóg
ulica Rynek 2A
Rajcza