dr Tadeusz Leśniczek

Nie polecam z kilu przyczyn.Po pierwsze ma przestarzaly sprzet i dlatego wizyta u niego zajmuje zdecydowanie zbyt duzo czasu. Po drugie tak jak jego gabinet(w piwnicy urzadzony w stylu lat 80tych,zawilgotnialy),tak i podejscie pana doktora do pacjentki nieco traci myszka.Co mam na mysli? Daje sie wyczuc arogancje pana doktora tak typowa dla lekarzy z czasow kiedy i on sam i jego sprzet przechodzili czasy swietnosci. Nestety juz zamierzchlej. Pan Lesniczek nie nalezy do najsympatyczniejszych ludzi. Jest oschly i malomowny a wrecz gburowaty. Trzeba go ciagnac za jezyk w sytuacji gdzie ...

Pan Lesniczek nie nalezy do najsympatyczniejszych ludzi. Jest oschly i malomowny a wrecz gburowaty. Trzeba go ciagnac za jezyk w sytuacji gdzie to on powinien sam komentowac wynik swoich badan(mam na mysli usg w czasie ciazy). W stosunku do swojej osoby wyczulam takze niecierpliwosc a wrecz niechec. Balam sie o cokolwiek zapytac,bo sposob w jaki odpowiadal byl daleki od profesjonalnej
(nawet jesli udawanej) zyczliwosci, ktora w dzisiajszych czasach cechuje wiekszosc lekarzy. Szczegolnie przyjmujacych w prywatnych gabinetach i kasujacych nie mala kase za swoje uslugi.
Nie mnie oceniac jego kompetencje jako profesjonalisy ginekologa, bo tego nie moge stwierdzic po jednej wizycie,ale z pewnoscia w samej Nysie jest wielu innych lekarzy, u ktorych wizyta moze zostawic znacznie przyjemniejsze wrazenia, niz wizyta w pieczarze pana Lesniczka.
Uwazam, ze jest to wazne jesli jest sie mama oczekujaca dziecka, dla ktorej wizyta u ginekologa powinna byc pozytywnym i przyjemnym doswiadczeniem. Kazdy ma prawo do milej obslugi czy to za pieniadze czy za darmo.
Mam nieprzyjemne wrazenia po wizycie u tego ginekologa i nie polecam go nikomu, a juz szczegolnie przyszlym mamom.
Panie doktorze nalezy czasami spojrzec obiektywnie na siebie, jest pan tylko lekarzem, ktory bez nas,pacjentek,bylby nikim. A moze w ramach doszkalenia zawodowego wziac kurs dobrych manier?

super ginekolog chodzilam do Niego prywatnie 2 ciąze. I z czystym sumienie szczerze polecam przyszlym matkom

Najlepszy lekarz na świecie!!! Pomimo że na emeryturze dalej jest świetnym FACHOWCEM!!!! Nikt jeszcze go nie zastąpił w Nysie!