Tadeusz Moździerz

Najlepszy ginekolog a chodziłam już do wielu i to znanych z Łodzi.Jest moim lekarzem już od 3 lat, dzięki niemu zaszłam w upragnioną ciążę i dziś tulę moją 3 tygodniową córeczkę.Świetna opieka pod czas ciąży, rodziłam akurat na jego dyżurze i był cały czas przy mnie (fakt poród był bardzo szybki.Już zawsze będę jego wierną pacjentką.

Naprawde dobry specjalista godny polecenia

Naprawde dobry specjalista godny polecenia

Godny polecenia fachowiec z ogromną wiedzą i życzliwością.Po 9latach prowadzi drugą moją ciążę i nie wyobrażam sobie by było inaczej a każde moje pytania są wytłumaczone wyczerpującą odpowiedzią.Polecam dr. Możdzierza z czystym sumieniem.

Jeżeli chodzi o tego lekarza to mam dwa rożne poglądy na jego temat. Prowadził on moją pierwszą ciążę i nie wiem czy drugą będzie prowadził. Jeżeli chodzi o wizyty w gabinecie to muszę przyznać, że jest super, można z nim o wszystkim porozmawiać i człowiek czuje się u niego jak u dobrego znajomego. Natomias, gdy trafiłam do szpitala zero zainteresowania, jakby mógł to nawet na obchodzie by do ciebie nie wszedł na sale, żeby tylko się z tobą nie spotkać.

Chodzę do dr T. Moździerza od ponad 6 lat i jestm bardzo zadowolona. Jest on bardzo dobrym specjalistą. Jest również miły i sympatyczny.

super specjalista.godny zaufania .polecam

super specjalista.godny zaufania .polecam

Dr Moździerz jest świetnym specjalistą wśród wieluńskich lekarzy. Pełen profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjentki zarówno podczas prywatnych wizyt, jak i w ramach NFZ. Polecam tego lekarza.

Zdecydowanie na tak. Czasami czuje się u niego jak u dobrego znajomego. O wszystko można zapytac, przy czym tłumczy tak, że nawet dziecko zrozumie.