lekarz Tadeusz Mularczyk

Chirurg naczyniowy

Niestety z leczeniem po amputacji dużego palca u mnie przez ponad rok sobie nie poradził, groziła mi mamputacja stopy

Do Pana Doktora Mularczyka trafiłam po nieudanych próbach leczenia u innych "specjalistów". Moje leczenie dotyczyło nietypowych zmian naczyniowych na dłoni. Na pierwszej wizycie Dr Mularczyk zlecił mi nowe badanie USG, a na drugiej wystawił skierowanie na zabieg w Międzyleskim Szpitalu. Podczas samego zabiegu, a także po - czułam się bezpiecznie pod opieką Pana Doktora. Rana goiła się bardzo szybko, a blizna z każdym tygodniem jest coraz mniejsza. Pan Dr Mularczyk to bardzo dobry chirurg ze znakomitym podejściem do pacjenta. Zawsze rzeczowy, niezwykle uprzejmy, a także z poczuciem humoru. Skupiony na ...

Do Pana Doktora Mularczyka trafiłam po nieudanych próbach leczenia
u innych "specjalistów". Moje leczenie dotyczyło nietypowych zmian naczyniowych
na dłoni.
a blizna z każdym tygodniem jest coraz mniejsza.
Skupiony na pacjencie, przynoszący spokój i zaangażowany lekarz.
Moje doświadczenia są tylko pozytywne.
Bardzo dziękuję Panie Doktorze za przywrócenie do dobrej formy.
Wdzięczna pacjentka.

(jesień 2017 r.)

Chodzę do Doktora Mularczyka od 3 lat. Na każdej wizycie jest miły. Operował moje żylaki w międzylesiu. Doktor jest bardzo sympatyczny, potrafi pożartować. Mój pobyt w szpitalu się przedłużyl więc miałam okazję obserwować prace lekarza. Mimo ogromu obowiązków i spraw jakie ma na głowie to naprawdę wnikliwie bada każdy przypadek, stara się każdemu poświęcic trochę czasu, zawsze wysłucha, pełen empati, skromny. Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza. A co najważniejsze noga po operacji bardzo dobrze się sprawuje.

Polecam gorąco dr. Mularczyka. Trafiłam do niego z ulicy, ot pierwszy wolny termin u chirurga naczyniowego. I, choć nie byłam żadnym ambicjonalnym wyzwaniem medycznym (zwykłe żylaki), dr. Mularczyk zajął się mną jakbym była niezwykle ważnym i ciekawym przypadkiem. Dokładnie wyjaśnił na czym polega problem, przedstawił możliwości jego rozwiązania. Następnie, w Międzylesiu, otoczył opieką, wykonał zabieg i interesował się moim samopoczuciem już po operacji. Najmilszy, najsympatyczniejszy, najcieplejszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Klasa. Kompetencji wolę nie oceniać (nie mam wiedzy medycznej), jednak patrząc dziś efekt pracy doktora, jestem bardzo zadowolona. Dziękuję bardzo dr. M

Ciekawe jak mocno opinie pacjentów na forum o lekarzach kształtują ich zachowania?? Myślę że sporej części tak! To zachęca do pisania. Czytam wpisy o dr Mularczyku i mam wrażenie jakby opisane zostały dwie różne osoby :) Moje doświadczenia są tylko pozytywne. Byłam pacjentką doktora w Międzyleskim Szpitalu, nie znałam go wcześniej, trafiłam na oddział „z ulicy”. Od pierwszego do ostatniego dnia: był bardzo sympatyczny, wystarczająco dużo poświęcił czasu aby wszystko wytłumaczyć, zaglądał często, sprawdzał jak się czuję, życzliwy, przynoszący spokój i poczucie profesjonalizmu, dowcipny, zaangażowany. Cały pobyt będę wspominała bardzo ...

Cały pobyt będę wspominała bardzo dobrze, to bardzo miła odmiana po wcześniejszych doświadczeniach szpitalnych w W-wie, może feudalizm służby zdrowia powoli odchodzi do przeszłości ? :) może coraz więcej dobrych wzorców zagości na stałe, może i silny system ordynatorski kiedyś ewoluuje w mniej dyrektywne style...

Po przeczytaniu poniższych komentarzy szłam na wizytę przygotowana, że przyjmie mnie lekarz szorstki, niemiły, może nawet na mnie nakrzyczy... tym bardziej, że chodziło o błahy zabieg usunięcia częściowego paznokcia... Nie wiem czy część poniższych komentarzy rzeczywiście dotyczy chirurga Tadeusza Mularczyka? bo mnie przyjął bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Dokładnie opowiedział jak będzie wyglądał zabieg, jak dbać o ranę po zabiegu, a podczas samego zabiegu ciągle dopytywał jak się czuję i czy wszystko ok po podaniu znieczulenia. Rana goi się znakomicie, a mój palec w końcu po 3 latach powrócił do właściwego kształtu i koloru. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ostatecznie tego chirurga, chociaż byłam pełna obaw.

Wyszłam od tego lekarza z łzami w oczach. Cały czas sprawiał wrażenie jakby z wielką łaską ze mną rozmawiał. Co prawda nie powiedział "taka Pani uroda", ale zero zaangażowania, empatii. Jestem młodą osobą (26lat) (jeszcze przed ciążą) a już mam problemy z żylakami. Nie wiem czego ten lekarz oczekiwał, że zacznę się tym zajmować dopiero wtedy jak nie będę mogła z bólu wytrzymać. Wiem, że są gorsze stany niż mój, ale litości tyle się mówi o wczesnym reagowaniu a te Pan zero zaangażowania. Pod koniec bardzo wymuszonej rozmowy zapytałam o rozwiązanie mojego problemu, Pan doktor powiedział sleroterapia albo miniflabektomia, wybór należy do Pani. Zapytałam, która z nich jest dla mnie lepsza, bardziej wskazana, czy w ogóle powinnam podejmować ten ruch skoro jeszcze nie ma dzieci i wtedy się zaczęło. Pan doktor zrugał mnie, że zwalam na niego odpowiedzialność za podjęcie decyzji, że jestem nieodpowiedzialna. Tłumaczyłam, że nie chodzi o to, żeby On podjął decyzję bo oczywiste jest, że ja to w ostateczności zrobię, ale nie mam wiedzy medycznej aby stwierdzić co jest dla mnie najlepsze. Jeszcze bardziej na mnie nawrzeszczał, wyszłam. Nie wiem czy miał zły dzień, czy ja źle na Niego podziałałam, ale przez tego Pana wpadłam w stan uśpienia (to był koniec 2010 r.) u kolejnego chirurga naczyniowego pojawiłam się dopiero na początku 2012r.

Rozpoczyna leczenie w przychodni w szpitalu (pierwsza wizyta), ale pozniej nie mozna sie do niego dostac-terminy absurdalne(ponad rok). jedyna mozliwosc to wizyty prywatne w przychodni tuz przy szpitalu!!! ale juz odplatnie za 170zl.

Niemily, traktuje pacjenta z góry, nie polecam

Niemily, traktuje pacjenta z góry, nie polecam

Jestem po operacji żylaków w szpitalu w Międzylesiu. Bardzo kompetentny. Miły, uprzejmy, sympatyczny. "Złote ręce"