lekarz Tadeusz Niezgoda

Urolog

2,9
2,1
2,2

Widzę że moja opinie potwierdza odczucia innych pacjentów Doktor bardzo opryskliwy chamski traktuje pacjenta jak intruza, w opisie badania myli daty Nie mam wiedzy na temat jego działania jako fachowca urologa

Widzę że moja opinie potwierdza odczucia innych pacjentów
Nie mam wiedzy na temat jego działania jako fachowca urologa

Zacznijmy od miejsca przyjęć. Prywatna praktyka w publicznej przychodni na Podzamczu w Wałbrzychu to moim zdaniem nadużycie.Nastepna sprawa . Jeśli płacę za wizytę i jestem umówiony na konkretną godzinę to oczekuje że wtedy będę przyjęty a nie godzinę później... A teraz najważniejsze. Pan doktor to kawał gbura i mało interesującej się losem pacjenta osoby. Do badania podchodzi tak jak by robił to za kare. Bełkocze coś pod nosem i wystawia nieczytelne dokumenty . Porażka !! Na pewno nie polecę go nikomu..

niestety nie polecam lekarza.który przy wypisie jest na tyle mało skupiony na swojej pracy.że myli diagnozę.nazwisko i wiek pacjenta.nie przedstawia alternatywy dla leczenia.postępuje jedynie tak jak nakazują procedury .żeby zarobić pieniądze za wizytę z NFZ

Oprskliwy nieprzyjemny co do choroby konkretny. Szybka wizyta. Tłumaczy w biegu zawile. Pacjent wychodzi zkołowany. Co do postępowania dalszego trafna diagnoza.

Miałem przed chwilą wątpliwą przyjemność kontaktu z dr. Niezgodą. Bardzo nieprzyjemne podejście do pacjenta, który dla Pana doktora jawi się jako uciążliwy petent, mrukliwe uwagi rzucane pod nosem a na pytanie o działanie leku, usłyszałem, że powinienem sobie przeczytać ulotkę. Ponadto wizyta miałą miejsce w gabinecie w przychodni na ul. Grunwaldzkiej, gdzie chyba nie ma zupełnie warunków do tego typu badań. Co do oceny kompetencji to nie mogę tutaj nic powiedzieć

Bardzo dobry specjalista. Leczyłam się bezskutecznie u internisty i ginekologa z powodu nawracającego zapalenia pęcherza. Dr Niezgoda postawił od razu trafną diagnozę. Bardzo grzecznie wyjaśnił na czym polega mój problem. Polecam tego lekarza.

Polecam tego lekarza.

Bardzo kompetentny ,miły z dużym wyczuciem taktu.Wszystko tłumaczy,najlepszy poziom.

po praz pierwszy wiem, że nie jestem tak chory jak mi mówią ale też nie tak zdrowy jak mi się wydaje

Niuprzejmy, wręcz opryskliwy. Moją mamę potraktował w sposób arogancki, do tego stopnia, że wyszła z płaczem.

chamski, nieprzyjemny, nie polecam tego lekarza. Obrazil mnie glupim stwierdzeniem gdy opowiedzialem o dolegliwosciach