szczerze polecam, wspaniały jako lekarz i jako człowiek, kompetentny, doświadczony, cierpliwy, dociekliwy, prowadził obie moje ciąże w tym drugą bardzo zagrożoną - szukał aż znalazł przyczynę tego zagrożenia i o to chodzi, naprawdę super fachowiec - monika.h

Wspaniały lekarz. Ze wszelkimi szczegółami podchodzi do problemu z jakim przychodzi pacjentka. Pyta rozmawia doradza z anielską cierpliwością. Poświęca pacjentce tyle czasu i uwagi ile ona potrzebuje. Dba o zdrowie swoich pacjentek jak też o komfort psychiczny kidy tego potrzebują. Jestem jego pacjętką i napewno pozostanę. Polecam i napewno żadna z pań się nie zawiedzie.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moja ciążę i opiekował sie mną. Cierpliwy i sympatyczny. Rodzilam u Niego w klinice i byl przy porodzie .Godny polecenia

Polecam wszystkim kobietom, naprawdę lekarz z powołania, i nie zamierzam rezygnować z tak dobrego specjalisty. Naprawdę polecam świetny lekarz.

Zdecydowanie polecam. Doskonały, dokładny i kompetentny lekarz a przy tym dobry człowiek!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok