lekarz Tadeusz Russek

Niesamowicie ciepły, cierpliwy, kompetentny lekarz. Pierwszy raz w życiu zostałam naprawdę przyjęta i zbadana bez pośpiechu, pan doktor wszystko wyjaśnił, pokazał na monitorze, opowiedział. BARDZO POLECAM!

W życiu nie spotkałam wcześniej tak wspaniałego, ciepłego i delikatnego lekarza. Prawdziwy lekarz z powołania. Jestem zachwycona i wdzięczna! Podejście na 10! Polecam z calego serca.

Wyjątkowo uprzejmy, taktowny, delikatny. Wyjaśnił fachowo wszystkie wątpliwości dotyczące diagnozy i uspokoił żeby nie martwić się na zapas.

jestem bardzo zadowolona jak pan doktor zajął się moim maleństwem. poród udany, warunki na oddziale super. podejście doktora, jego zaangażowanie oceniam bardzo wysoko.