dr n. med. Tadeusz Ryłko

Pediatra, Internista

Bardzo dobry i doświadczony lekarz,angażuje się bardzo w problemy chorego, stosuje zawsze odpowiednie i skuteczne leczenie. Bardzo uprzejmy i życzliwy.

Najlepszy lekarz w okolicy , bada bardzo dokładnie i kompleksowo . zawsze trafiał w naszych przypadkach z diagnozą

Jestem trzecim pokoleniem w rodzinie, którą od lat leczy doktor, moje dziecko - czwartym i napiszę tak: do tej pory wszystkie diagnozy były trafne. Świetny specjalista - Praktyk przez duże "P", nie teoretyk. Doktor przyjmie w razie uzasadnionej potrzeby nawet w nocy, niedziele i święta o ile jest akurat w domu. W obecnych czasach, to już rzadkość, nawet w prywatnych praktykach. Koszt wizyty kilkukrotnie niższy niż gdziekolwiek. POLECAM!

Bardzo dobry lekarz.Najlepszy w Kalwarii Zebrzydowskiej!!!!

Bardzo dobry lekarz.Najlepszy w Kalwarii Zebrzydowskiej!!!!

Lekarz z powołania . Wspaniały człowiek . Dla każdego znajdzie dużo czasu na diagnozę. Wiem ,że od biedniejszych lub starszych ludzi nie bierze wynagrodzenia za wizytę prywatną.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kalwaria Zebrzydowska"?

Sądowa 9

al. Jana Pawła II 7