lekarz Tadeusz Śliwiński

Radiolog

Szczerze polecam Pana Doktora Tadeusza Śliwińskiego, jako bardzo dobrego specjalistę w swojej dziedzinie radiologii, jest rzeczowy i profesjonalny. Bardzo dokładnie podchodzi do kwestii zdrowotnych pacjenta. Jest konkretny i wyjaśniający wszystko zrozumiale. Pozdrawiam i dziękuję.

Z czystym sumieniem polecam Pana Tadeusza. Rozwiał moje wszystkie wątpliwości. Kompetentny Lekarz - rzadko spotyka się lekarza z tak wielkim sercem do pacjenta i z takim zaangażowaniem do pracy. Polecam z całego serca doktora Tadeusza Śliwińskiego

Bardzo kompetentny i przyjazny pacjentowi lekarz. Obrazowo tłumaczy i pokazuje na monitorze. Dokładnie analizuje wyniki badań i sugeruje dalsze postępowanie. Bardzo dobry człowiek i lekarz. Z całego serca polecam.

Rzeczowa konsultacja, szczegółowy wywiad, kompleksowa pomoc, miła atmosfera. To była moja pierwsza wizyta u radiologa. Doktor Śliwiński to Lekarz z powołania, doskonały kontakt z pacjentem, ogromna wiedza, wszystko zrozumiale wytłumaczone.Pan doktor jest po prostu profesjonalistą.

Wizyta przebiegła w spokojnej atmosferze. Szczegółowy wywiad Pana Doktora. Przychodnia Medix dba o szczegóły i bezpieczeństwo w czasach covidu.

Świetny specjalista z ogromną wiedzą, pełen profesjonalizm, obsługa pacjenta na najwyższym poziomie, na plus również duże zaangażowanie, punktualność. Polecam tego lekarza.

Najlepszy radiolog w mieście. Bardzo kompetentny, konkretny, empatyczny i życzliwy. Z zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta.

Profesjonalizm, fachowa obsługa, niewygórowane ceny. Polecam bo naprawdę warto udać się do tego radiologa, zwłaszcza że Medix wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Dodatkowo załapałam się na bezpłatne badanie mammograficzne w ramach profilaktyki zdrowotnej, bez kolejki i bez skierowania. Polecam

Według mnie wspaniały fachowiec. Polecam wszystkim wybór tego radiologa.Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. Wytłumaczył wszystko dokładnie.

Pan doktor Śliwiński bardzo starannie wykonał badanie. Sympatyczna atmosfera i sympatyczna rozmowa z Doktorem. Za wysłuchanie pacjenta 6+. Polecam.