lekarz Tadeusz Śliwiński

Radiolog

Potrzebowałam konsultacji radiologicznej dla dziecka - wizyta odbyła się punktualnie w miłej atmosferze, lekarz naprawdę podszedł profesjonalnie do temtu, był bardzo w porządku, opowiedział wszystko co widzi. Bardzo polecam tego lekarza widać że jest fachowcem !!!!!!!!!!

Polecam z całego serca ! Konkretny, bardzo doświadczony lekarz. Cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze ! Wszystko Pan Doktor mi wytłumaczył . Dziękuję i pozdrawiam

Jak dla mnie właściwy człowiek na właściwym miejscu, Doktor Śliwiński bardzo angażuje się w swoją pracę. Dokładne badanie, bez pośpiechu, solidnie. Dobry kontakt z pacjentemi fachowa wiedza to jego atuty. Bardzo miły i znający się na rzeczy lekarz - wszystko dokładnie tłumaczy w trakcie badania. Polecam bo to świetny radiolog !!! Pozdrawiam - Ewa pacjentka

W końcu lekarz z powołania..............jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i z samego badania (bardzo dokładne i wyjaśniają ce w końcu moje złe samopoczucie).......z czystym sumieniem mogę polecić doktora innym.

Kulturalnie, fachowo i sympatycznie. Wszystko dokładnie wyjaśnione, wytłumaczone i pokazane. Wizyta udana, doktor Śliwiński udzielił fachowej pomocy. Polecam!!

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

Medix
53-413 Wrocław