1,5

Jestem w szoku, że tego typu placówki w ogóle istnieją... W rejestracji dwie Panie, które gdy pacjenci czekają głośno rozmawiają o sukienkach i paznokciach. Padają przekleństwa, ochy i achy. Na wizytę należy przyjść 15 min wcześniej, natomiast lekarz (p. Słowik) przychodzi 30 min spóźniony. Człowiek czeka jak kretyn 50 min na umówioną miesiąc wcześniej wizytę. Jaka idea w takim razie chodzenia PRYWATNIE do lekarza? W trakcie czekania rejestratorki rozmawiają ze sobą, że lekarz przekazał im, że mają odwołać mu dziś jednego pacjenta bo on "nie ma czasu". Panie z recepcji mówią, że najlepiej zadzwonić do p. Magdaleny bo ona jest "miła". Dzwonią i mówią jej, że niestety lekarzowi wypadła nagła wizyta i nie jest w stanie jej przyjąć, co oczywiście jest nieprawdą..
Pan Doktor poinformował mnie po wejściu do gabinetu, że Panie na rejestracji źle mnie umówiły na wizytę i "mam iść im powiedzieć". Serio? Po badaniu poinformował mnie także, że mam guzek i mam się udać do innego lekarza, Zero informacji szczegółowej. Suche "wyniki do odbioru w rejestracji". Jestem w ciężkim szoku i wszystkim odradzam. Człowiek, który jest lekarzem nie przekazał mi żadnych szczegółów, żadnych rad i informacji medycznych, które mogłyby mi pomóc, a także sprawić, żebym nie wyszła z gabinetu PRZERAŻONA. Naprawdę odradzam, tego typu miejsca to zbijanie kasy, a nie pomoc medyczna.

Lekarz bardzo nie uprzejmy, jego wypowiedzi byly niezrozumiale i niejasne. Nie pomogl w problemie a chodzilo tylko o skierowanie na badania.