dr n. med. Tadeusz Śnieżek

Super lekarz godny polecenia miła I fachowa obsługa Wszystko wytłumaczy i doradzi, dokładnie wykonuje swoją pracę.

Lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam.

Pan doktor wykonał mi skomplikowaną operację lewego kolana. Wszystko przebiegło pomyślnie.Po wielu wizytach u fachowców proponowano mi endoprotezę lub płytkę z tytanowymi śrubami.Znakomite podejście do pacjenta , świetny zespół dwóch pań asystentek.Pan doktor wykonuje zabiegi , o jakich inni lekarze nie mają pojęcia . Na wiosnę ponownie umówię się z panem doktorem na operację drugiego kolana .Polecam pana DOKTORA pod każdym względem.Pozdrawiam serdecznie pana doktora i życzę dużo zdrowia i sukcesów w pracy.Krzysztof Studniarczyk

W wypadku doznałem przerwania nerwów w okolicy łokcia lewej ręki. Ręka od łokcia była bezwładna.Dr.Snieżek uratował moją łapkę i mogę nią poruszać tak jak przed wypadkiem.Polecam każdemu. Wojciech Godlewski.

Jestem po artroskopii kolana.Czuję sie znakomicie.Polecam tego lekarza

Jestem po artroskopii kolana.Czuję sie znakomicie.Polecam tego lekarza

Jest wspaniałym spesjalistą. Zna sie na swoim fachu. Pomógł mi w dolegliwościach kręgosłupa.

gorąco polecam,lekarz z dużym doświadczeniem,operację mojego kolana przeprowadził rewelacyjnie

Jestem po atroskopii kolana.Bardzo dobry specjalista jego rzetelność i fachowość wzbudza zaufanie.Zabieg mojego kolana w pełni udany szybko wracam do zdrowia.Polecam innym.