dr n. med. Tadeusz Sulisz

Pan doktor godny polecenia chodze do niego juz od pięciu lat jestem bardzo zadowolona. W przychodni czeka się cierpliwie dużo czasu poświęca przede wszystkim wysłucha i odpowie na wszystkie pytania a przede wszystkim doradzi. Jestem po drugiej operacji ktora robił dr Sulisz wszystko wytlumaczyl co będzie robione lekarz o wilekim sercu po każdej operacji przychodzi pyta jak samopoczucie. Telefonicznie zawsze można się umówić dr Sulisz jeszcze nigdy nie odmowil wizyty nawet i na oddziele w Gryfinie gdzie bylam. Operowana lekarz godny polecenia

Pan Doktor sprawia, że każda pacjentka czuje się w Jego gabinecie jako wyjątkowa. Poświęca na badania i rozmowę wyjaśniającą tyle czasu, ile jest potrzebne. Nigdy nie okazuje zniecierpliwienia, ani nie skraca czasu wizyty. Każda oczekująca pacjentka w poczekalni cierpliwie czeka, ponieważ wie, że Pan Doktor jej również poświęci maksymalną ilość niezbędnego czasu podczas wizyty. Dr Sulisz jest człowiekiem wielkiego serca, ogólnie bardzo lubianym, sympatycznym, zawsze uśmiechniętym i uprzejmym. Jest świetnym specjalistą, kompetentnym, delikatnym i wyrozumiałym. Wiele moich znajomych, nawet z odległych miejsc, dojeżdża do gabinetu Pana Doktora. I polecamy Pana Doktora wszystkim Paniom, jako lekarza ginekologa, któremu można w pełni zaufać. Czekamy również, że Pan Doktor założy w końcu swój własny gabinet. I z pewnością będzie to wspaniały gabinet. Serdecznie pozdrawiamy Pana Panie Doktorze. Stałe pacjentki.

Świetny specjalista. Kompetentny, kulturalny, delikatny, kontaktowy. Możliwość kontaktu telefonicznego niemal w każdej chwili. Uprzejmy i uśmiechnięty, spokojny. Pewność uzyskania właściwej diagnozy i skutecznego leczenia. Szczerze polecam.

Wyjątkowy lekarz z powołaniem do wykonywanego zawodu. Empatyczny, o wysokiej kulturze osobistej i zawsze uśmiechnięty.

Najlepszy lekarz jakiego znam! Kulturalny, cierpliwy, posiadający ogromną wiedzę. Pomocny w kazdej chwili - kontakt 24h. Szczęśliwie poprowadził moją pierwsza ciążę z cholestazą. Teraz drugą także prowadzi i jestem pełna zaufania do niego! polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Szczecin
Prywatny Gabinet Lekarski
Milczańska 6 lok. 5
70-117 Szczecin

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin