lekarz Tadeusz Urban

Wspanialy dr polecam .Zna sie doskonale na tym co robi .

Wspanialy dr polecam .Zna sie doskonale na tym co robi .

To bardzo dobry lekarz, miły, profesjonalny. Ma dobre podejście do pacjenta: nie straszy, ale cierpliwie i przystępnie wyjaśnia problem jak i metody leczenia oraz wyczerpujaco odpowiada na pytania i pomaga

jest najlepszym lekarzem na świecie, mozna mu całkowicie zaufać, az brakuje słów zeby opisać to co robi jest on poprostu niesamowity i nie zastąpiony :)

Za mną pierwsza wizyta u doktora Urbana, i jestem - i wizytą, i doktorem - zachwycona. Pozwolił mi powiedzieć o wszystkim, co wydawało mi się ważne, sam pytał o istotne rzeczy, tłumaczył wszystko dokładnie, rozmawiał jak z człowiekiem, nie jak z pacjentem. Poświęcił mi dużo (co było dla mnie miłym zaskoczeniem) czasu i uwagi, był bardzo uprzejmy i serdeczny, wzbudza zaufanie. Polecam każdemu! Wiola W.

Wiola W.

super lekaż polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem,ja jestem po operacji którą przeprowadził dr.Urban,gdyby nie on to niefunkcjonowała bym normalnie,dziękuje mu za to.pomaga pacjentom,wysłucha udzieli fachowej porady,pomoże.

Miły, uprzejmy, kompetentny. We wrześniu 2010 uległam wypadkowi samochodowemu. Mam złamaną kość piszczelową i strzałkową z porażeniem nerwu strzałkowego. Lekarza poleciła mi znajoma. Leczenie odbywa się bardzo powoli z powodu braku zrostu. Doktor wyjaśnia mi cały proces leczenia, zaleca odpowiednie ćwiczenia.

wspaniały wyrozumiały człowiek rewelacyjny specjalista znający doskonale swój fach godny najlepszych opinii dzięki Niemu chodzę i mogę pracować

najlepszy ortopeda jakiego spotkałam; prawdziwy specjalista, który zna się na tym co robi i naprawdę kocha swoją pracę, widzi sens w ratowaniu ludzkich kości i młodych kręgosłupów.

polecam lekarza,lepszego ortopedy nigdy bym nie znalazla,dzieki jego operacji podczas ktorej wyprostowli mi kregoslup nadla moze normalnie zyc

Wspaniały specjalista. Kompetentna osoba polecam

Wspaniały specjalista. Kompetentna osoba polecam