lekarz Tadeusz Uzarski

Laryngolog

niestety doktor Uzarski nie żyje już od jakiegoś czasu.

niestety doktor Uzarski nie żyje już od jakiegoś czasu.

Taki powinien byc kazdy lekarz pod każdym względem - podejścia, traktowania i wiedzy merytorycznej

Leczyłem się u niego jako dziecko i pomimo 25lat które minęły od czasów gdy paskudnie chorowały moje uszy, On zagląda w nie i powtarza to za każdym razem " uszy po przejściach - a po chwili dodaje, pamiętam je " Tłumaczy zawsze co robi, kiedy może lekko boleć, kiedy nic nie zaboli, kiedy będzie nie przyjemnie. Mówi co dokładnie robi, ma zawsze ciepłe dłonie i sprawia że czuje się u niego bezpieczny, pomimo że używa tych samych narzędzi co kiedyś a wiadomo że laryngologia ma w zastosowaniu przeróżne śmieszne a czasami przerażające narzędzia. Polecam, choć nie wiem czy doktor jeszcze przyjmuje (wiek już dość sędziwy)

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Starachowice"?

Wamed
Starachowice