Tadeusz Wasilewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo kompetentny, troskliwy, uprzejmy, wiarygodny. Nie czuje się różnicy, że jest się pacjentem na NFZ, czy prywatnie. Pomaga, szuka przyczyn.

Pan Dr.Wasilewski lekarz jakiego nigdy dotąd nie spotkaliśmy Boży człowiek .Warto było pokonać dystans 400 km na kazda umówioną wizytę, po 6 m-cach metodą naprotechnologi okazało się ze jestesmy w ciąży ,po 4 latach bezoowocnych staran o poczęcie.Mamy nadziej o pomyslmy finał we wrzesniu.Lekarz który słucha pacjenta i poswieca mu tele czasu ile potrzeba. W dzisiejszch czasach to prawdziwa rzadkość.Personel szczerze miły i pomocny.

Kochani jeżeli jeszcze się zastanawiacie czy udać się do Doktora Wasilewskiego to mam nadzieję, że rozwieję Wasze wątpliwości. Jesteśmy z mężem po pierwszej wizycycie. Ciepło, dobro i takie uczucie jakby chciano nam nieba uchylić to uczucia, które nam towarzyszyły podczas wizyty w Klinice naprotechnologii w Białymstoku. I nie myślcie sobie: "no tak płacą to co mieli ich niemiło obsłużyć", byliśmy już w różnych specjalistycznych Klinikach, gdzie zostawiliśmy dużo pieniążków i spotkaliśmy się podejściem do ludzi. Mam nadzieję, że nam się uda i będziemy mogli wpisać się w Księgę Wpisów z rcepcji:) Jesteśmy pełni nadziei!!! Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Pań pielęgniarek i trenerek oraz oczywiście Doktora Wasilewskiego:)
P.S. Cena którą podaliśmy jest za: pierwsza wizyta, USG, badanie moich i męża hormonów w sumie ośmiu, cytologia, badanie nasienia, konsultacje wstępne z trenerem.

Leczylismy sie przez lata na bezplodnosc. Bylismy w wielu klinikach wszedzie nie dawano nam szans. Dr Wasilewski nam pomogl. Poswiecil nam wiele czasu skierowal na badania, leczenia. Jest efekt. Najlepszy lekarz na jakiego trafilam.

Pan doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale i wspaniałym człowiekiem:)Jakich mało.Nam dzięki Jego pomocy udało się po 9 latach:)Szkoda tylko,że jest tak mało takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Białystok"?

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok