dr Tadeusz Widawski

2,5
2,7
2,5

Zadzwoniłam, chciałam się umówić na wizytę, zostałam zbyta i doktor odłożył słuchawkę zanim zdążyłam się zapytać o możliwy termin wizyty. Jeśli ma takie kompetencje jak kulturę osobistą, to nie polecam.

Mało sympatyczny, obrażony na cały świat, że musi przyjmować zwykłych, szarych ludzi w przychodzi przy szpitalu. Empatia jest mu obca, potraktowanie pacjenta jak człowieka również.

Mam wieloodłamowe złamanie plus zmiażdżony nardgarstek i inne liczne złamania praktycznie do łokcia. pan doktor jest nie uprzejmy i chyba nie lubi swojej pracy. Nie patrzy w kartę i robi ludziom krzywdę nie mi pierwszej ..... jak szłam do pana W. to na początku pan od prześwietlenia rzucił moją ręką o stół i wyprostował na chama i rozeszły mi się kości . Potem poszłam do pana W który nie patrząc w kartę i na prześwietlenie kazał mi robić rożne ćwiczenia na rękę .... ja próbowałam ale nie dawałam rady . ...

jak szłam do pana W. to na początku pan od prześwietlenia rzucił moją ręką o stół i wyprostował na chama i rozeszły mi się kości . Potem poszłam do pana W który nie patrząc w kartę i na prześwietlenie kazał mi robić rożne ćwiczenia na rękę .... ja próbowałam ale nie dawałam rady . To on podszedł do mnie i wykręcił mi rękę we wszystkie różne strony nie wiedząc co mi jest . Jak się rozpłakam dopiero zajrzał do karty i w prześwietlenie . Nakrzyczał na mnie ze co ja sobie myślę bo przeciez mam takie złamanie a nie inne . Co się okazało ze pan doktor złamał mi jeszcze w jednym miejscu ręke a jak mu powiedziałam o panu od prześwietlen to mnie zbył ... miałam tez druty w ręku i jak mi te druty wyjmował to również w karte nie spojrzał a miałam druty na skos i pociągnął na wprost rozrywając mi skóre i przemieszczając ułamek kości ... A jak zaczęło mi się wdawać zakazenie to mi powiedział ze to mój problem i odesłął mnie do domu .... Nie polecam ! i to wszystko w szpitalu na północnej... przez nich ręka na kolejne miesiące w gipsie boje się ze bede kalekom bo juz wiele osób od niego wychodzi z niesprawnymi kończynami ....

Wspaniały lekarz - już sam wygląd wzbudza zaufanie! Pan Doktor spokojnie i rzeczowo wyjaśnił na czym polega problem i wytłumaczył jak należy postępować przy moim schorzeniu. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak profesjonalnym lekarzem! Polecam wszystkim!!!

Dwie osoby leczone, dwie osoby wyleczone. Zdecydowane plusy: bardzo dokładne badanie, dokładna diagnoza, potrafi też dobrze wytłumaczyć, co się stało.

zmeczony pacjetami nie ma czasu i robi co chce w "swoim" szpitalu prywatny układ z innymi lekarzami