dr Tadeusz Wyrwas

ta jest sympatyczny mily wygadany ale niestety nie na temat wiedzę to jakąś ma jeden plus na wizyte długo sie nie czeka ale radze o opinie inego specjalisty nam niestety niepomógł

Lekarz bardzo konkretny. Poswiecil na ogledziny kontuzji kregoslupa (po wypadku samochodowym) bardzo duzo czasu i wytlumaczyl mi, na czym polegaja obrazenia i jakie moga by dalsze konsekwencje (niedowlad konczyn!). Polecil mi specjalne cwiczenia na wzmocnienie miesni w okolicach uszkodzonych kregow. Po kilku miesiacach nie mam zadnych dolegliwosci! POLECAM w 100%!

Widać , że ten lekarz ma duże doświadczenie i praktykę. Podchodzi do pacjenta z dużą uwagą i życzliwością. Pomimo dużej ilości przyjmowanych pacjentów zawsze znajdzie czas na zainteresowanie się sytuacją poszczególnego pacjenta, ponadto jest miły, oraz kompetentny w swoim zawodzie. Zdecydowanie POLECAM.

Będąc u tego lekarza już w wejściu zdiagnozował że będę miał operowaną rękę w łokciu. Nawet mnie nie dotknął a nie miałem jakiegoś otwartego złamania. Mało tego nawet byłem ubrany w zimowe ubranie. Odradzam.

Pierwszy raz byłam w tej przychodni,pani w rejestracji bardzo miła,pan doktór kompetentny,życzliwy i uprzejmy.POLECAM!

ODRADZAM ....jak można zdiagnozować chorobę czy wadę postawy po tym jak człowiek ma na sobie zimową odzież.Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim !!! Ten lekarz prawdopodobnie czyta z oczu.