dr n. med. Tadeusz Zieliński

Wenerolog, Dermatolog

1,7
1,7
1,3

Bezsensowna terapia antybiotykowa - 300 zl Przypalanie średniowieczną aparaturą - 100 zl Popażenia drugiego stopnia, oszpecenie i pogorszenie stanu zdrowia - GRATIS Wrażenia - Bezcenne

Bezsensowna terapia antybiotykowa - 300 zl
Przypalanie średniowieczną aparaturą - 100 zl
Popażenia drugiego stopnia, oszpecenie i pogorszenie stanu zdrowia - GRATIS
Wrażenia - Bezcenne

Witam. Ten człowiek przyczynił się do oszpecenia mojej twarzy. Stosuje "laser", co oznacza że wypala zmiany trądzikowe powodując powstawanie blizn (które w przyszłości zamierza zapewne "wyleczyć"), przynajmniej taką metodę stosował parę lat temu-któż wie, może "dorobił się" nowoczesnego sprzętu, który można nazwać obecnie laserem... Charakteryzuje go jedna metoda leczenia, którą doświadcza wszystkich swoich pacjentów-głównie płyny przygotowywane w jednej aptece, najczęściej na bazie siarki plus płyny na bazie alkoholu dodatkowo wysuszające skórę i powodujące nasilanie się zmian, ewentualnie pasty-głównie leki przygotowywane przez farmaceutów według jego zaleceń. Oszpecił mnie i niestety nie ...

Witam.

Ten człowiek przyczynił się do oszpecenia mojej twarzy.
Oszpecił mnie i niestety nie mogę udowodnić mu winy, nie posiadam kopii recept, ani karty pacjenta. Jako młoda, cierpiąca na chorobę skóry dziewczyna uwierzyłam panu doktorowi, szczerze wierzyłam że pomoże mi uporać się z problemem. Ten człowiek jest mistrzem, ma niezwykłą moc i umiejętność przekonywania i zdaje się, że żeruje na nieszczęściu innych ludzi, którzy zgłaszają się do niego. Nie polecam. Do dziś walczę z bliznami i kompleksami. Z chęcią wywalczyłabym odszkodowanie.

nie jestem zadowolona z leczenia, ktore kosztowalo mnie bardzo duzo pieniedzy. jedna wizyta na 2 tyg 120zl plus zastrzyk histoglobuliny 50zl raz tygodniu i efektow brak.