Najgorszy lekarz nic nie umie i sprzęt z 1 wojny światowej nie zleca na czas badań. Omijać szerokim łukiem

Lekarz NAJLEPSZY jakiego spotkałam !!! Cierpliwy ,miły i przede wszytkim rozmawia i tłumaczy jak i co. POLECAM !!!!

Lekarz NAJLEPSZY jakiego spotkałam !!! Cierpliwy ,miły i przede wszytkim rozmawia i tłumaczy jakni co. POLECAM !!!!

W prawdzie nie prowadzil mojej ciazy tylko Yusufali ale szczerze nie polecam go.. Moj gin zrobil mi cesarke ale on mu asystowal. Pozniej bylam pod jego opieka bo Yusufali musial wyjechac.. Podczas pobytu w szpitalu nie zdjal mi opatrunkow, nie powiedzial mi nawet ze mam zdjac szwy!! Gdyby nie wizyta po tyg u mojego lekarza to do tej pory bym z nimi chodzila... nie wsbudzil mojego zaufania.

Jestem młoda dziewczyna i to była moja pierwsza styczność z ginekologiem. Nigdy wiecej do niego nie pojde prosilam o antykoncepcje awaryjna, nie dosc ze nie miły, chamski. Nie przeprowadzil wywiadu, przepisał i poprostu wyszedł. A jak poszłam do apteki to sie dowiedziałam żę to najdrozsza chyba tabletka jaka mi mógł przepisać. Zapomniał że kazdy jest człowiekiem i rózne sa sytuacje.

mam mieszane uczucia. z jednej strony faktycznie pomógł mi w nagłej sytuacji, ale potem mam wrażenie, że mnie zbył, nie powiedział co dalej, poza tym badanie usg zrobił bardzo boleśnie, nigdy wcześniej to usg mnie aż tak nie bolało, kilka dni miałam bóle podbrzusza i plamienia nawet współżyć z bólu nie mogłam, ale jest kulturalny.

Lekarz miły, zawsze udzieli odpowiedzi na pytanie, trzeba tylko pytac nic nie ukrywac i mówic o wszystkich dolegliwościach.

super doktor mily fajny cierliwy .a wszystkie idijotki które pisża o nim negatywy niech se zmienia ginekologa na psychiatre

wspanialy lekarz i czlowiek. oddany sercem innym.

wspanialy lekarz i czlowiek. oddany sercem innym.

dziwią mnie te negatywne komentarze , bo uważam że nie pasują do Pana Talefe . jestem jego pacjentką od kilku lat i nigdy żadnych problemów nie było prowadził mi pierwszą ciąże i teraz druga i jestem bardzo zadowolona . wiem co jak i kiedy , mało tego zawsze jest nawet gdy zadzwoni się prywatnie z jakimś problemem , doradzi i podpowie . pozdrawiam :)