lekarz Tamara Borowska

Od 3 lat leczy oczy mojego dziecka. Jest bardzo kompetentna, z fantastycznym podejściem do dzieci. Wizyta nie odbywa się "na szybko" , Pani doktor poświęca tyle czasu ile trzeba, zawsze uśmiechnięta, życzliwa, nie widziałam oznak zniecierpliwienia do dziecka. Polecam jako dobrego specjalistę. Na wizyty chodzę do Vision Expres bo odpowiada mi pora popołudniowa czy weekendy na wizyty.

Opiekuje się moją córką od trzeciego roku jej życia już kilkanaście lat z bardzo dobrym skutkiem, uchroniła od operacji po złej diagnozie utytułowanego lekarza, skierowała na konsultację do kliniki w Krakowie, a przede wszystkim ma świetny kontakt z pacjentem. Jak na osobę z brakiem zaufania do lekarzy, stanowczo stwierdzam - jest świetnym specjalistą. Szkoda, że przyjmuje tylko w jednym miejscu przy Lelewela, bo to ogromna strata dla pacjentów.Polecam doktor Borowską z całego serca.

Chciałbym dać wyważony, ale wiarygodny wpis pozytywny. Byłem 2 razy, przyznaję średnią arytmetyczną przy założeniu, że nie jestem ekspertem w branży. Nie mam, porównania z innymi okulistami, ale trafiłem tu z polecenia osoby, którą uznaje za autorytet w dziedzinie. Wizyta była merytoryczna, z otwartością na inne obszary, dobry wywiad i wskazania do zainteresowania się powiązanymi kwestiami. Poczułem się "zaopiekowany", nie: "odfajkowany", a to liczy się w tym bezdusznym tzw. systemie opieki zdrowotnej. Spokojnie możesz umawiać wizytę, na tym poziomie kultury, jest małe prawdopodobieństwo że będziesz niezadowolona, -ny. Pani doktor poświęciła mi prawie godzinę. Nie rutyna, lecz doświadczenie oraz nie bezdusznie lecz przyjaźnie.

Znakomity lekarz o bardzo dobrej opinii. Rzetelny, uprzejmy. Poświęca dużo czasu na badanie i tłumaczenie problemów. Rewelacyjne podejście do dzieci, ciepłe i serdeczne traktowanie pacjentów. Poprzedni wpis jest spod adresu IP z Kingston-upon-Hull z Wlk. Brytanii. To bardzo łatwo sprawdzić. Komuś zależało na szkalowaniu uczciwego lekarza. Dlaczego?

Kompletnie nie kompetentna lekarka. Po prostu koszmar.

Kompletnie nie kompetentna lekarka. Po prostu koszmar.