lekarz Tamara Łukomska-Iwaszko

Neurolog dziecięcy

2,6
2,1

Pani była przemiła i wyjaśniała wszystko co robi. Ktoś napisał że Pani odrazu skierowała syna na rehabilitację - uważam że to nie możliwe Pani najpierw sprawdza czy pacjent może iść na rehabilitację a jeśli ona nie może tego stwierdzić to wysyla np na rezonans. Bardzo podobał mi się sposób badania tej Pani

Dzisiaj byłem u tej Pani z synem i zostałem wyproszony. Przejechałem 40 km z nadzieją ,że dowiem się czegoś o stanie 2,5 miesięcznego syna - wcześniaczek. Zamiat tego pół godziny przesiedzialem w poczekalni. Żona musiała z rzeczami poradzić sobie sama. Dowiedziałem się jedynie ,że syn posiada asymetrie i otrzymuje skierowanie na rehabilitacje. Pytam żony o co chodzi ale z drwiną odpiwiedziała ,że wie tyle co i ja ponieważ szanowna Pani doktor nie udziela odpowiedi pacjenatom a przynajmniej tym z narodowego funduszu zdrowia. Nie wiem jak wyglada wizyta prywatnie i nie mam zamairu sprawdzać bo więcej o stanie zdrowia dziecka można się dowiedzieć od połżnej czy rehabilitanta.

Nie polecam tej pani. Byłam u niej z 2 miesięcznym synkiem, zostaliśmy przyjęci ponad pół godziny po terminie, więc maluch zdążył już zasnąć. W gabinecie mogłam być tylko ja i dziecko, więc dziadek, który mi pomagał z rzeczami, został wyproszony. Synka wybudziła szarpaniem, więc się zdenerwował, nie chciał współpracować i płakał. Mi samej chciało się płakać, widząc co robi z moim dzieckiem. Po badaniu pani kazała mi uspokoić dziecko, bo "musi się skupić na pisaniu", a tej diagnozy było 2 zdania i to napisane skrótami. Zdenerwowała się samym faktem, że ośmieliłam się zadawać pytania. Była niemiła i opryskliwa. A diagnoza? Niewielkie odchylenia i zalecenie rehabilitacji. Odradzam wizytę u tej kobiety. Traktowała nas z góry, jak nic niewarte istoty, które swoim przyjściem zaburzyły jej dzień.

Nie polecam tej "pani doktor". Bardzo nie miła,nawet mimo tego że za wizytę płaciliśmy 120 zł. Byłam u niej z moją 3 - miesięczną córeczką u której wynalazła szereg nieprawidłowości po śmiesznym badaniu które wydawało mi się bardzo nie profesjonalne. Ogólnie była zła że dziecko zaczęło płakać i kazała wyjść jednemu z nas z gabinetu (byłam z mężem)a drugie miało zostać żeby usłyszeć od niej diagnozę mało sprecyzowaną. Rehabilitację zleciła prywatną i od razu dała wizytówkę gdzie mamy się udać. Męczyły ją moje dodatkowe pytania. Zleciła kolejną wizytę u niej- ...

Ogólnie była zła że dziecko zaczęło płakać i kazała wyjść jednemu z nas z gabinetu (byłam z mężem)a drugie miało zostać żeby usłyszeć od niej diagnozę mało sprecyzowaną. Rehabilitację zleciła prywatną i od razu dała wizytówkę gdzie mamy się udać. Męczyły ją moje dodatkowe pytania. Zleciła kolejną wizytę u niej- na pewno tam się już nie pojawimy. Odradzam to miejsce. !!!

Serdecznie dziękuję Pani dr za leczenie mojego syna. Po wielu latach chodzenia na wizyty do lekarzy różnych specjalizacji to własnie Pani dr trafnie postawiła diagnozę, która została potwierdzona później specjalistycznymi badaniami. Nie trzeba u Pani dr prosić się o zlecanie badań jak u innych lekarzy. Ona sama zleca ich wiele tak, aby jedno wykluczyć, a drugie potwierdzić. Jest bardzo dokładna, miła i cierpliwa. Polecam Panią dr wszystkim pacjentom.

Ludzie tragedia , ta kobieta nie ma pojęcia co robi i mówi. Postawiła naszej 5-cio miesięcznej còreczce diagnozę: słaby kręgosłup , przedwczesne zrośnięcie szwów na ciemiączku brak równowagi itp. To wszystko potrafiła stwierdzić poprzez próbę posadzenia 5cio miesięcznego dziecka i odwrócenia jej na brzuszek żeby się podnosiła. Dziecko się podniosło po chwili znaczyło i położyła się więc kolejna diagnoza: słabo rozwinięta prawa strona dziecka. Pani bardzo nalegała na badania u kolegów z innego miasta jak się okazało nie tanich i nie potrzebnych. 2 miesiące intensywnej REHABILITACJI która jak się okazało po wizycie u prawdziwego lekarza a wcześniej rehabilitanta nie była potrzebna nikomu poza panią doktor. Ludzie to moje 3cie dziecko i nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Choroby wymyślne na poczekaniu w momencie gdy nie widzi u twojego dziecka nic podejrzanego. DIAGNOZA MUSI BYĆ NIE WAŻNE CZY WLASCIWA. ODRADZAM

Byłam u niej kilka razy i spełniła moje oczekiwania, jest uprzejma i polecam ją innym pacjentom.

PANI DOKTOR WIZYTĘ MOJĄ Z DZIECKIEM ROZPOCZĘŁA OD 10 MINUTOWEJ PRYWATNEJ ROZMOWY Z WŁASNĄ MAMĄ NA TEMAT CO NA KOLACJĘ I JAKIE ZAKUPY ZROBIĆ. W ZEROWYM PROCENCIE SPEŁNIŁA MOJE OCZEKIWANIA ZACZYNAJĄC OD POPISU Z MATEMATYKI , PRÓBUJĄC MI UDOWODNIĆ ,ŻE URODZONE W POŁOWIE GRUDNIA DZIECKO MA 3,5 MIESIĄCA (2,5). KOMPLETNIE NIEUPRZEJMA OSOBA, KTÓRA RZUCAŁA PÓŁSŁÓWKA I WYGLĄDAŁO NA TO ,ŻE JEJ TYLKO PRZESZKADZALIŚMY Z CÓRKĄ, PODCZAS WYPISYWANIA PAPIERKÓW. CAŁY CZAS RZUCAŁA TEKSTY ,ŻE JEST ZAJĘTA, PODCZAS GDY W PRZYCHODNI PRAKTYCZNIE NIE BYŁO KOLEJKI. NIE WYTŁUMACZYŁA NAM NIC, TYLKO ZROBIŁA KRÓTKĄ NOTKĘ - NABAZGRANE JAK KURA PAZUREM - I WYSŁAŁA NA REHABILITACJĘ. W OGÓLE NIE WZBUDZIŁA MOJEGO ZAUFANIA I NIKOMU - SZCZERZE - JEJ NIE POLECAM. KTOŚ WYŻEJ POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ PODEJŚCIEM TEJ BEZSZCZELNEJ KOBIETY - DO OBOWIĄZKÓW. GENERALNIE KOBIETA NIEMIŁA, NIESYMPATYCZNA I CHYBA NIE WIEDZĄCA OD KOGO BIEŻE PIENIĄDZE. ŻYCZĘ NOWEGO CHARAKTERU I NAUKI TRAKTOWANIA KLIENTÓW.

odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam!!!!!!!!!!!Na początek zleciała u mojego dziecka rehabilitację Wojty (okazało się że zupełnie nie potrzebną) potem wodogłowie pilną operację i zagrożenie życia dwa dni wyjęte z życiorysu szpital we Wrocławiu i co się okazało po wszystkich badaniach zdrowe dziecko dzięki Bogu.............Nie uzasadnione oskarżanie rodzica o zaniedbanie tudzież inne uchybienia brak słów, nigdy więcej moja noga u niej nie stanie

Nigdy nie spotkałam się z lekarzem który ma tak przedmiotowe podejście do dzieci. To jest pediatra!!!!Poprzewracała moje dziecko jak kukłe i po dwóch minutach oberwacji postawiła diagnozę, że z dzieckiem jest coś nie tak. Nie będę wypisywać szczegółów. Wydaje wyroki na dzieci/. PO konsultacji z rehabilitantką i innym lekarzem okazało się że syn jest całkiem zdrowy i nic mu nie dolega. Na darmo jechałam tyle kimlometrów.NIE POLECAM