Tatiana Pietrzyńska

Anestezjolog

Merytoryczna rozmowa, empatyczne podejście, zalecona terapia okazała się skuteczna. Dziękuję za wizytę

Wspaniały, bardzo empatyczny człowiek i lekarz. Jej zaangażowanie w pomoc pacjentowi z mojej najbliższej rodziny jest godne najwyższej pochwały. Pani Doktor, bardzo dziękuję w imieniu całej rodziny.

Pani doktor jest empatyczna i bardzo cierpliwa do starszych osób, niezwykłe podejście,kompetenta ,szuka rozwiązań by pomóc pacjentowi. Mam szczęście, że moi rodzice są pod jej opieką.

Pani doktor skrupulatnie i rzeczowo zajęła się tematem moich dolegliwości z którymi borykałem się dłuższy czas chodząc od jednego lekarza do drugiego. Pełne zaangażowanie i wyjaśnienie z czego biorą się bóle i jak temu zaradzić. Z czystym sumieniem polecam panią dr za indywidualne podejście i stawienie kluczowej diagnozy na którą tak długo czekałem.

Rzadko spotyka się tak dobrego zaangażowanego pełnego serca człowieka. Chyba brak słów do opisania jej dobroci i kompetencji

Pani empatia, szczegółowa analiza wcześniejszego leczenia (ten czerwony segregator) i wprowadzone zmiany, jak również cenne uwagi dotyczące codziennej opieki są dla nas bardzo ważne i dają nadzieję poprawy jej zdrowia. Serdecznie pozdrawiam

Pani Doktor to wspaniała , miła i empatyczna osoba. Lekarz z powołania z profesjonalnym podejściem do osoby starszej. Rzetelnie i szczegółowo przeprowadziła wywiad z mamą, skrupulatnie zbadała i poinformowała o dalszych krokach leczenia. Serdecznie polecam!!!

Nowotwór w czwartym stadium ojca to tragedia, która ciężko doświadczyła nas wszystkich. Wymijające odpowiedzi i unikanie jasnej rozmowy o tym co dalej, niepewność i niezrozumienie których doświadczyliśmy u onkologów były koszmarem. Dopiero Pani doktor znalazła dla nas czas, pomogła zrozumieć i pokazała jak żyć dalej z chorobą. Dzięki niej wróciła mi wiara, że są tacy specjaliści prawdziwi lekarze z powołania. Polecam z czystym sumieniem wszystkim w trudnej sytuacji.

Rzeczowa wszystko wytłumaczy mój tata jest pod opieką Pani doktor na odziele paliatywnym bardzo dobry kontakt.Bardzo duża wiedza na temat onkologii Panii doktor Bardzo dziękujemy