lekarz Teodora Więckowska

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

Mam mieszane uczucia. Na wizycie prywatnej doktor bardzo miła, poświęciła dziecku bardzo dużo czasu, dbała, by się nie bało, wszystko mi wytłumaczyła. Kolejne wizyty w ramach NFZ - nie tłumaczy nic, dopóki nie zapytam, spieszy się, nie wykazuje zainteresowania dzieckiem. To ja zadaję pytania, a wiem, jakie zadać po wizycie prywatnej u pani doktor. I jak to ocenić???

lekarz? ta baba powinna swinie leczyc a nie dzieci! Nie przyjela dziecka z temperatura i bilem ucha zaslaniajac sie brakiem numerka! Powinna zdychac w mekach stara raszpla!!!

polecam tego lekarza! mialam ciezki korek do usuniecia ,pani doktor zajela sie mna z wielka cierpliwoscia,plukala mi ucho bardzo delikatnie,wszystko co robila pokazywala,tlumaczyla na czym to polega,juz zawsze wybiore sie do tej pani ,polecam serdecznie.

Jak najbardziej lekarz godny zaufania - z czystym sumieniem polecam każdemu.

Jak najbardziej lekarz godny zaufania - z czystym sumieniem polecam każdemu.

Jest takim właśnie lekarzem, jakich lubię i cenię. Nie żałuje czasu, żeby wszystko objaśnić, wytłumaczyć - co robi, dlaczego, co widzi, w co może się choroba przekształcić. Po prostu nie żałuje czasu. Zapisując pacjentów zostawia sobie godzinę czasu na jednego pacjenta. Do tego jest bardzo sympatyczna :). Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie - zarówno jako człowiek jak i specjalista.

BardZo miła, uprzejma. Zdecydowanie polecam.

BardZo miła, uprzejma.
Zdecydowanie polecam.

70 zloty i opatrunkiem, doktor przyjmuje w domowym gabinecie, czysciutko,sterylne narzedzia,mila,

Jestem pacjentką dr Więckowskiej od kilku lat. Z racji wykonywanego zawodu (nauczyciel) jestem bardzo często narażona na infekcje górnych dróg oddechowych i zawsze, bez względu na porę, mogę liczyć na profesjonalną pomoc dr Więckowskiej. Zawsze ogromnie życzliwa i pogodna. Specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Ogromnie polecam! RK

rozpoznała wadę słuchu obrazu było skierowanie operacja i dziecko słyszy

rozpoznała wadę słuchu obrazu było skierowanie operacja i dziecko słyszy

Pani doktor rozpoznała chorobę w przeciwieństwie do innych lekarzy też tej specjalności

Pani doktor rozpoznała chorobę w przeciwieństwie do innych
lekarzy też tej specjalności