lekarz Teresa Brajerska

Pediatra

Bardzo dobry lekarz pediatra i homeopata. Zawsze uprzejma, posiada dużą wiedzę i naprawdę warta polecenia. Dzieci ja kochają. Zawsze ma czas żeby się jej poradzić. Leczy moje dzieci z należytą starannością. Odkad poznałam panią doktor zaczęłam leczenie homeopatią i jestem bardzo zadowolona z efektów,które osiągnęliśmy bez antybiotyków!!

bardzo dobry lekarz,znakomity fachowiec, poświęcający się dla pacjenta i poświęcający mu czas i wiedzę, stale tę wiedzę uzupełnia

Wspaniały człowiek, znakomity fachowiec kochający ludzi. Zawsze stara się pomóc. Lekarz z powołania, aż zapiera dech w piersi.

Wspaniały człowiek, znakomity fachowiec kochający ludzi.
Zawsze stara się pomóc. Lekarz z powołania, aż zapiera dech w piersi.

Świetny lekarz leczy mnie od dziecka i jest bardzo miła, zna się na wszystkim. Jakub D.

Bardzo długo zmagałam się z przewlekłym kaszlem,zespołem zatokowo oskrzelowym,byłam u kresu wytrzymałosci.Brałam duze ilosci antybiotykow po ktorych nie było zadnej poprawy.Pani doktor bez antybiotyku za pomoca homeopatii wyprowadziła mnie na prosta.Mimo ze jestem jeszcze w trakcie leczenia u Pani doktor poprawa jest diametralna.Takich lekarzy mozna policzyc na palcach jednej reki.Naprawde polecam.Podejscie do pacjena ma indywidualne.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraśnik"?

Przyzakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółdzielni Inwalidów "Jedność"
Niepodległości 10
23-210 Kraśnik