lekarz Teresa Buldecka-Woźniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

2,5

W 100% się zawiodłam na tej Pani dr. Kiedy była mi potrzebna natychmiastowa pomoc ona nic nie pomogła zostawiając mnie na "lodzie". Mam wrażenie że na siłę chciałabym zakładać za każdą pacjentkę rodzinę i rodzić dzieci. Negatywnie nastawiona jest do antykoncepcji hormonalnej, absolutnie bez sensu jest umawiać się na telefon bo pierwszeństwo mają kobiety w ciąży i czasami umówienie się na wizytę wiąże się z czekanie godzinę, dwie. Odradzam

zdecydowanie odradzam, w gabinecie zostałam potraktowana jak kolejna osoba z kolejki, a nie jak pacjent, bez wyjaśnienia i jakiegokolwiek wsparcia.

Przez ok 3 lata leczyłam się u pani doktor wszystko było dobrze (każda dodatkowa czynność-usunięcie nadzerki(musiała być dodatkowa wizyta na zabieg oczywiście płatna),wypisanie recepty na przedłużenie leków, wypisanie zwolnienia-wszystko dodatkowa opłata).Trochę inaczej sprawa wygląda gdy jesteś lekarzem.Niestety przyszedł dzień w którym pomoc pani doktor i jej wsparcie były mi baaaardzo potrzebne.Okazało się że jestem w ciąży poraz trzeci,oczywiścienie nie planowaliśmy tego a ja od pół roku brałam tabletki antykoncepcyjne.Z wielkim płaczem i przerażeniem(wiedziałam że jest to nieciekawe połączenie tabletki+ciąża+mój wiek 31)prosząc opomoc, wizytę ,badania,a usłyszałam,że jest jej przykro ale tak skąplikowanymi sprawami ona się nie zajmuje.Po trzecim telefonie z płaczem i błaganiem o skierowanie na jakieś badania(stwierdzające czy wszystko jest ok)i do lekarza ,który zajmuje się" tak skąplikowanymi sprawami" otrzymałam skierowanie i namiary do Łodz.Wiem że są pacjętki zadowolone z leczenia u pani doktor,ale niestety ja do nich się nie zaliczam.

Każda wizyta jest u pani dr pełnopłatna - nawet jeśli przychodzi się tylko po receptę. Za badanie usg płaci się dodatkowo.