Teresa Buldecka-Woźniak

Endokrynolog

Pani doktor zapisuje kilkanaście osób na jedną godzinę, czas oczekiwania na wejście do gabinetu to 2 godziny. Oczywiście nigdzie nie można dodać negatywnej opinii (zwłaszcza na znanym portalu lekarskim). To jest absurd, jak można mieć szacunek do lekarza skoro on sam nie ma szacunku do naszego czasu? Przy mojej wizycie przed gabinetem czekało 16 Pań, co daje 4 minuty na pacjenta. Szacun za zaangażowanie.

gorąco polecam wszystkim .wizyta nie należy do tanich ,ale naprawdę warto .

gorąco polecam wszystkim .wizyta nie należy do tanich ,ale naprawdę warto .

Jestem bardzo zadowolona, wizyta przecietnej ceny, w sumie nawet tanio jak na lekarza z dwoma specjalizacjami, troskliwie się mną zajeła, przepisala leki, po których ustąpiły bóle, kobieta widać z ogromnym doświadczeniem, zna się na rzeczy.

Jako ginekolog może i się sprawdza, ale endokrynologa dla osoby z zaburzeniami pracy tarczycy nie polecam. Zleciła badanie jednego hormonu (w swoim szpitalu na Sterlinga, bo jak jej przyniosłam od siebie z przychodni to owszem wzięła wynik, ale z jego zrozumieniem - inna jednostka - miała problemy) i badanie usg w swoim gabinecie na pomorskiej. Nic oczywiście nie wykryła, bo dopiero pełen panel badań tarczycy (zrobiony samodzielnie) ukazał chorobę Hashimoto i ukrytą niedoczynność.

oplata z nieba wzieta, inny lekarz ktory znalazl problem zazyczyl sobie ponad polowe mniej. usmiech na ustach i slodkie slowa, a fachowiec zaden. no i trzeba czekac, bo umawia kilka osob na ta sama godzine

ta pani nie ma skrupułów,jeżeli chodzi o finanse,zedrze ostatnią skórę z człowieka

Jestem zadowolona ,bo szukała przyczyny chroby aż do skótku ,a nie spławiła mnie .U poprzednich lekarzy wychodziło na ta że wymyślam sobie objawy,i jestem zdrowa a ja niemiałam siły żyć.

Niestety ta pani przyjmuje również w Pabianicach gdzie ma nienajlepsze opinie

Niestety ta pani przyjmuje również w Pabianicach gdzie ma nienajlepsze opinie