lekarz Teresa Burnat

Zdecydowanie polecam! Byliśmy u Pani Doktor z dwuletnią córką, która podczas urlopu nam się rozkaszlała i miała katar. Pani Doktor bardzo dokładnie osłuchała dziecko, zajrzała do uszu i gardła. Świetnie rozpisała nam plan leczenia i właściwie już następnego dnia było dużo lepiej. Sama Pani Doktor to przemiła osoba, podejście do dziecka super i piękny, przytulny gabinecik w domu, z całą masą zabawek. Polecam!

Pani doktor nie potrafi zdiagnozować ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego przy typowych objawach ! Moje 3 letnie dziecko w szpitalu zwijało się z bólu 1, 5 doby, chociaż płakałam i prosiłam o usg i pomoc dla dziecka słyszałam " to jest normalne przy grypie jelitowej, jutro będzie lepiej" nic do tego lekarza nie docierało tłumaczenie matki, że z dzieckiem jest coraz gorzej nie przynosiło rezultatów. W nocy po telefonach pielęgniarek i prośbie o przybycie telefonicznie był zalecany paracetamol, doktor nawet nie przyszła go obejrzeć. Moje dziecko przeszło piekło, płakałam razem z nim, mówił " mamo ja już nie wytrzymam", "mamo nic mi nie pomoże" w sobotę wieczorem wiedziałam, że z tą panią nie mam o czym rozmawiać. Każdy ruch i dotyk powodował u niego nieludzki ból nie był w stanie iść nawet do nocnika na rękach go przenosiłam a on wył z bólu dopiero wtedy PANI PIELĘGNIARKA poprosiła żeby dać go na podłogę, że musimy zobaczyć jak chodzi, dziękuję Pani pielęgniarce, która uświadomiła pani doktor powagę sytuacji o 22 jechaliśmy karetką na sygnale z Zakopanego do Prokocimia. o 1 w nocy miał w Krakowie operację, dziękuję Lekarzom z Krakowa za uratowanie mojego dziecka, wyrostek był już bardzo zaawansowany, rozpadający się. Pani doktor moim zdaniem przy poważnych chorobach nie pomoże, nie zna się do tego nie chce słuchać jest to znieczulica wszyscy pacjenci są wrzucani do jednego worka a przecież na świecie nie tylko wirusy panują. To co przeżyliśmy z dzieckiem nie da się opowiedzieć słowami, to co czułam w karetce jadąc nie wiedząc co tak na prawdę jest mojemu dziecku, czy zdążymy....

Dwukrotnie przebywałam z dziećmi na Oddziale Pediatrycznym w Zakopanem, jestem zachwycona podejściem do małych pacjentów, jak również do ich rodziców. Pani doktor jest miła, zawsze chętna do udzielenia porad. Jeśli szpital z dzieckiem to tylko tam, dobro pacjenta zdecydowanie na pierwszym miejscu!

Z pewnością dobry specjalista, jednak ma tendecje do ironicznych komentarzy. Gdy zadzwoniłam o poradę zostałam bardzo niemile potraktowana przez panią doktor, Chcę dodać,że od paru lat chodziłam do niej prywatnie, nigdy państwowo.

Najserdeczniejsza lekarka jaką znam, konkretnie potrafi postawić diagnoze i tłumaczy na co dziecko choruje. Naprawde to lekarz godny polecenia.

polecam Panią doktor bardzo dobrze zdiagnozowała u mojego dziecka zapalenie płuc ( gdzie inny lekarz zdiagnozował zapalenie wyrostka).

bardzo kiepski lekarz, ordynator oddziału pediatrii w zakopanem, unikajcie tej lekarki, wulgarna ,wredna, nie udziela żadnych informacji (mysli że każdy kto do niej przychodzi studiował medycyne i powinien już to wszystko wiedzieć), ludzi traktuje z góry, jej odpowiedzi są ironiczne - a kompetencje sa chyba też do dyskusji powiewaz leczenie dziecka musiał o 100% skorygować inny prywatny już lekarz

Pani Doktor jest, według mnie, jednym z najlepszych pediatrów w tym regionie.Poświęciła moim dzieciom wiele uwagi a mnie samej szczegółowo objaśniła postawioną diagnozę i sposób leczenia. Pani Doktor- serdecznie dziękujemy.Pobyt na oddziale nie musi być traumatycznym przeżyciem.

Koszmarnie prowadzony oddział.Bałagan ,brak właściwego podejścia do pacjenta...słowem......Nie korzystajcie NIGDY

Wzór dla innych pediatrów !!! Oby więcej takich LEKARZY było. POLECAM.

Wzór dla innych pediatrów !!! Oby więcej takich LEKARZY było. POLECAM.