Teresa Butkiewicz

Dermatolog, Wenerolog

2,9

Żeby się nie rozpisywać...brak słów pod każdym względem,z całego serca nie polecam,chyba że idzie się zdrowym.

Nie mam zastrzeżeń do wizyty oprócz tego, że p. Teresa była po prostu nie miła. Wyraźnie dała mi odczuć, że problem z którym przyszłam jest byle jaki i czułam się jakbym zawracała jej głowę, bo mój trądzik nie jest w wystarczająco zaawansowanym stadium. Zapytałam, czy skoro poprzedni lek nie działa może polecić mi coś mocniejszego albo zawierającego inna substancję, ale usłyszałam tylko że jak mi się nie podoba stary lek to mogę zmienić lekarza albo iść prywatnie. Na koniec gdy poprosiłam o usprawiedliwienie mojej nieobecności na zajęciach doktor stwierdziła że jestem złą studentką która nie przykłada się do nauki i zasugerowała że mogłam wybrać inny termin wizyty, po moich zajęciach. Tylko że innego terminu na nfz po prostu nie było i musiałam się zwolnić.

Może i kompetencje, wiedzę Pani Doktor ma, ale nie umie tego wykorzystać. Na wszystko przepisuje maści, które nie pomagają. "Nie pomaga... trudno przepiszę inną, kolejną... " Jedna wizyta jeden problem. Jeśli Pani spojrzy na moją wysypkę na buzi, to już nie spojrzy na plecach czy gdziekolwiek indziej. Nie jest to lekarz który chciałby chociaż w minimalny sposób pomóc pacjentowi. Zdarzyło się, że Pani doktor tak się śpieszy że nie tłumaczy nawet co wypisała na recepcie i już pacjenta wyprasza... Coś nie tak. Oczywiście domyślam się, że prywatnie Pani Teresa inaczej ...

Może i kompetencje, wiedzę Pani Doktor ma, ale nie umie tego wykorzystać.
Nie jest to lekarz który chciałby chociaż w minimalny sposób pomóc pacjentowi.
Oczywiście domyślam się, że prywatnie Pani Teresa inaczej podchodzi do pacjenta.
Ja nie polecam.

Już trochę się u Pani doktor leczę, przychodzę z tym samym problemem skórnym dość często, dostaję tylko maści które raz działają a raz nie. Pani doktor również nigdy nie powiedziała mi przyczyny choroby. Co prawda jest sympatyczna i można załatwić sprawę szybko, ale to chyba wszystko co mogę powiedzieć dobrego.

Wspaniala doktor. Wyleczyla najpierw meza, synka, mnie i sporo osob znajomych. Ostatnio zweryfikowala diagnoze wujka -luszczyce ktora stw inny deramtaolog a okazala sie zakazeniem grzybiczym. Przyjmuje na ul. Staromlynskiej. Rzeczowa, mila i dokladna. Szczrze polecam.

kompetentna i nad wyraz miła i uprzejma Pani Doktor, oby wiecej takich w naszym kraju

Szybko, sprawnie, uprzejmie, skutecznie . Jestem bardzo zadowolona

Szybko, sprawnie, uprzejmie, skutecznie . Jestem bardzo zadowolona

chyba jakiś żart przytacza moja przedkomentatorka.... nie wiem czy to dlatego że byłam nie prywatnie czy jak ale 3 miesiące borykałam się z problemem skóry i 3 miesiące prosiłam o jakieś testy cokolwiek żeby temu zaradzić zostałam odsyłana z kwitkiem i przepisywano mi coraz droższe maści (nie miałam za dużo funduszy dlatego też nie poszłam prywatnie) problem powracał myślałam że to może coś poważnego skoro dermatolog ponoć dobry nie dolecza okazało się że mam :coś: (nie będę przytaczać fachowych nazw) co wyleczyło się maścią za 3 zł którą przepisał mi inny lekarz. NIE POLECAM SZKODA CZASU I ZDROWIA

Przede wszystkim doceniam uprzejmosc i zwykla ludzka zyczliwosc pani doktor. Jest cierpliwa, nie ma problemu z odpowiadaniem na zadne pytania (co niestety jest czeste u lekarzy, ktorzy uwazaja ze pacjent nie ma prawa zapytac o to, dlaczego akurat dany lek sie jemu przepisuje), poswieca tyle czasu ile potrzeba. Dodam ze bylam u niej na NFZ i nie placilam za wizyte. Wyslala mnie na dodatkowe badanie i wyleczyla moja dolegliwosc.

Wyslala mnie na dodatkowe badanie i wyleczyla moja dolegliwosc.