Teresa Czepiel

2,5

Dobre podejście do dzieci, zawsze wysłucha nie zbywa. Leczę u Pani doktor dwójkę dzieci, przepisuje potrzebne badania, w razie wątpliwości zawsze wspiera rodzica.

Nie potrafi postawić diagnozy. Nawet nie chce mi się pisać. Zdecydowanie odradzam.

Już drugie moje dziecko chodzi do Pani doktor. Nigdy nie zbyła mnie, zawsze zleca badania w razie wątpliwości.Zawsze miła dla dzieci.

Moj syn jest głęboko upośledzony,chodziliśmy do pani doktor z początku(w tej chwili syn ma 10 lat)zdecydowanie niekompetentna lekarz odradzam zdecydowanie u niej wizytę.