lek. med. Teresa Czyż

Otolaryngolog

2,5

potraktowała moją żonę "z buta"! Moja żona (41 lat), która dzień wcześniej podczas snu, ok. godz. 7:00 rano zaczęła się nagle dusić (nie mogła złapać oddechu, czuła jakby zaciśniętą klamrę na szyi) mając skierowanie pilne od lekarza rodzinnego, podeszła do P. dr. Teresy Czyż z zapytaniem czy zostanie przez Nią przyjęta. P. dr. wyraziła zgodę, w kolejce do Niej był tylko jeden pacjent i nikogo po nas. Żona podeszła do rejestracji i z kartoteką czekała ok. pół godziny cierpliwie przed gabinetem. Gdy wyszedł pacjent żona weszła do środka i usłyszała pytanie - A CO PANI TU ROBI?! Żona odpowiedziała, że przecież pytała o przyjęcie. Na co Pani dr. odpowiedziała, że chodziło jej o przyjęcie do niej jako lekarza a nie o wizytę!!! To nie miało sensu, ponieważ chcąc się zapisać do lekarza nie trzeba się go o to pytać!!! P. dr. spytała się żony co się dzieje, żona opowiedziała krótko sytuację na co P. dr spytała czy teraz też czuje zaciśnięte gardło? Żona odp., że nie, ale chce się dowiedzieć co może być przyczyną. Więc P dr "celująco" i odparła, że jeśli nic się teraz nie dzieje w takim razie JEST PANI ZDROWA!!! Jeszcze tego samego dnia wieczorem ok. godz. 22:00 żona trafiła na SOR do Szpitala Św. Barbary z podejrzeniem zawału serca i objawami laryngologicznego ściśnięcia tchawicy na tle nerwowym! Pewnym jest, że dodatkowo do wcześniejszych sytuacji tego i poprzedniego dnia, zmagania się totalnym bałaganem w przychodniach zdrowia, rejestracjach itd. przyczyniło się do tego takie a nie inne potraktowanie żony przez tego "lekarza".

Bardzo szybka diagnoza, błyskawicznie wyznaczony termin zabiegu. Asystentka w pokoju p. Czyż mniej sympatyyczna ale podejżewam ze to z powodu zgorzkniałych pacjentów którzy też nie zawsze potrafią sie zachować. Cała ekipa w szpitalu nr 1 na oddziele Laryngologicznym, jak najbardziej ok. A co mnie zakoczyło najbardziej przeuprzejme i uczynne pielęgniarki, cały pobyt ok 1 tydzień wspominam bardzo dobrze. Można powiedzieć że odpoczełam jak na jakieś kuracji. Moje pierwsze spotkania z Publiczną opieką zdrowotną bardzo w porządku .

Moje pierwsze spotkania z Publiczną opieką zdrowotną bardzo w porządku .