lekarz Teresa Florkowska-Sosińska

Pediatra

Pani Doktor jest najlepszym pediatra u jakiego bylam z moim dzieckiem. Stawia zawsze trafna diagnoze Super podejscie do dziecka. Pelen profesjonalizm. Ogromna wiedza i inteligencja. Jest niesamowicie ciepla i mila osoba.Nie da sie opisac jakim jest wspanialym lekarzem. Polecam Pania Doktor Terese Florkowska-Sosinska z calego serca. Tylko Pan Bog mogl mi postawic na drodze takiego czlowieka. Dziekuje Pani Doktor ze Pani jest:)!

Najlepsza Lekarka w Jarocinie trafne diagnozy super podejście człowiek wie ze był u lekarza a nie u przedstawiciela apteki

Wizyty u Pani Doktor Sosińskiej są całkiem inne niż u innych. Posiada olbrzymią wiedzę, ma swoje metody badania co pomaga w trafnej diagnozie. Absolutnie fachowe podejście do dziecka i tym samym daje poczucie pewności rodzicom. Posiada niebywałą wiedzę i lata praktyki, a przy tym wielkie zaangażowanie i serce do tego co robi. Bada dziecko "od stóp do głów"-zwraca uwage na budowę, kolor skóry, zachowanie czy płacz dziecka itd. Ja również mogłabym piasć i pisać o Pni Doktor w samych superlatywach, bo takich ludzi wśród lekarzy to ze świecą szukać. Rodzice po takiej wizycie z dzieckiem są pewniejsi, spokojniejsi. Polecam z całego serca Panią Doktor!!!

przede wszystkim fachowość, ogromna wiedza, podejście do chorego dziecka i rodziców nie budzi wątpliwości że chce nam pomóc a nie aptekom i innym służbom zdrowia

nalepsza lekarka jaką znam(nie tylko w jarocinie)zawsze trafna diagnoza i leczenie wychodząc od pani doktor rodzic ma pewność ze nic nie zostało pominięte dziecko zbadane jest bardzo szczegółowo przy każdej wizycie.można pytać o wszystko i pani doktor wyjaśni.zycze nam pacjentom takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Jarocin"?

Moniuszki 4b

Os. Konstytucji 3 Maja 27/6