lekarz Teresa Izbicka-Bziom

Pulmonolog

konkretny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem, miłe i profesjonalne podejście do pacjęta, wytłumaczenie przebiegu choroby i jej skutków, bardzo polecam - pacjent

Bardzo dobry lekarz ! Polecam, były pacjent.

Bardzo dobry lekarz ! Polecam, były pacjent.

Bardzo, bardzo dobry lekarz super specjalista chciałbym aby wszyscy lekarze podchodzili tak do pacjenta jak PANI DOKTOR TERESA IZBICKA BZIOM wdzięczny pacjent.

Mam 63 lata i przebyte/istniejące i też dolegliwości/ choroby:gruźlica w wieku dziecięcym,ZBB,dyskopatia L-S,dolegliwości reumatologiczne,kamica nerkowa,nadciśnienie tętnicze,powikłania po zapaleniu oskrzeli/"złoża"ropo-podobne w lewym dolnym segmencie płuca... i z takim balastem miałem szczęście/przypadkowo/trafić pod opiekę Pani Teresy Izbickiej-Bziom.Życzę wszystkim,niekoniecznie z takimi dolegliwościami zapukać do Tej Pani Doktor.Wcześniej takiego lekarza nie spotkałem.Jest po prostu człowiekiem,lekarzem,przyjacielem chorych.Moja wdzięczność nie jest odosobnioną.Współobecni chorzy z sali nr 4 od dnia 13.10.2010r.,chcą tylko dodać,że jest Pani naszą zaufaną Panią Doktor.Wszystkiego najlepszego!!!

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Suwałki"?

Lityńskiego 5a (Lekard)
Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny ZOZ
ul. Szpitalna 62
Suwałki
SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITL WOJEWÓDZKI W SUWAŁKACH
16-400 Suwałki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13
Specjalistyczna Przychodnia Powiatowa w Sejnach