Teresa Jackowska

2,7
2,5
2,9
2,7

Nie polecam. Brak empatii dla pacjenta. Nie zależy jej na wyleczeniu pacjentów oraz na ich zdrowiu. Brak konsekwencji.

Pani dr. Jackowska wyleczyła moją wnuczkę, nie chodziłyśmy na wizyty prywatne tylko do Poradni przy szpitalu Bielańskim.

Czy jest możliwość odebrania prawa wykonywania zawodu? Może kiedyś ta kobieta była pewnego rodzaju autorytetem, dzisiaj jest zerem. W poradni młodzi lekarze którymi się wysługuje lepiej potrafią diagnozować pacjenta niż ta "kwoka" arogancka, nie przyjemna. Dla "łapówki" od przedstawicieli medycznych olewa swoich pacjentów. Zapisany z córką na 9, nie zostałem przyjęty w szpitalu bielańskim do skończenia pracy o 12. Tempo pracy (chaotyczność) i uprzywilejowanie "kolegów od długopisów" sprawiło, że nic z porady nie było. ODRADZAM!! Trzymajcie się od niej z daleka, bo zrobi wam krzywdę, a może nawet zabije wasze ...

ODRADZAM!! Trzymajcie się od niej z daleka, bo zrobi wam krzywdę, a może nawet zabije wasze dziecko.

Pani Profesor Jackowska prowadzi moje dziecko od 4 lat. Juz na pierwszej wizycie skierowala nas na wizyty prywatne, poniewaz w placowce, w ktorej mielismy oplacony przez fimrę abonament, jak sama to ujeła "za mało jej płacą". Kazda wizyta to koszt 200 zl. U nas wygladalo to tak, wizyta, 200 zl, skierowanie do szpitala na podstawowe badani krwi, wyniki i kolejna wizyta, niby kontrolna, oczywiscie za 200 zl w gabinecie prywatnym. Przez 4 lata Pani doktor twierdzila, ze niski poziom zelaza to mikrocytoza, a może nawet talasemia, zrobiono nam rok temu badani w szpitalu w tym kierunku, obecnie nadal nie ma wyników. Pani doktor jest arogancka, uważa, że tylko ona zna się na wszystkim, inni lekarze to matoły. Szkoda tylko, że nie zauważyła przez 4 lata, iż takie wyniki krwi wystepują też przy pasożytach, a może zwłaszcza wtedy. Wykupiłam wszytkie podręczniki akademickie traktujące o parazytach i w każdym z nich jest napisane, że schorzenie mojego dziecka jest typowe przy pasożytach, które zresztą wykryłam, widziałam i potwierdziłam w badaniach. Na ostatniej wizycie jak zwykle uslyszalam, ze inni lekarze to wiadomo, nie znają podstaw, w domyśle tylko Pani Profesor zna, jak widzimy. A i oczywiście wizyta zakończyła się zmianą diagnozy (chociaż jak zwykle te same parametry były zaburzone, tym razem to zwykłe obniżenie poziomu żelaza po infekcji, której nie było) przepisaniem podstawowych witamin, nawet nie z żelazem, i zaleceniem kontroli za 3 mc. Oczywiscie znowu za dwie stówki. Proszę Państwa, w czasie całego mojego życia nie spotkałam się jeszcze z takim wyciąganiem pieniędzy w tak nachalny sposób. Pani Profesor bazuje na tytule i opinni, zarabia, świetnie zarabia na naszych dzieciach, ale czy je leczy? Hm, no ja rezygnuje z usług tej Pani, bo przez 4lata przepisywano tylko witaminki, a dziecko jest w tym samym stanie, jak na początku.

Pani Dr Jackowska uratowała mi życie gdy jako 5-letnie dziecko z ostrą białaczką trafiłem do szpitala przy Litewskiej. Zawsze była uprzejma i uśmiechnięta. Dziękuję - wdzięczny 30-letni pacjent :)

Poradnia hematologiczna dla dzieci w SZp.Bielańskim: 1. Brak miejsca parkingowego przed szpitalem 2. Schody po których trzeba wnieść wózek 3. czas oczekiwania na wizytę 3 miesiące ( bo pani prof. ma akurat wolne lub szkolenie w okolicach święta zmarłych:) 4. brak rzetelnej informacji jakie badania należy ze sobą przywieżć żeby wizyta wogóle miała sens 5. Pani prof traktuje rodzica jak człowieka nie godnego jakiejkolwiek konwersacji w celu omówienia problemu dziecka, zupełnie nie wykazuje chęci wyleczenia pacjenta, jest obojętna i nieprzyjemna. 6. Pomimo wielu tytułów przed nazwiskiem tak zorganizowała sobie pracę ...

Poradnia hematologiczna dla dzieci w SZp.Bielańskim:
1. Brak miejsca parkingowego przed szpitalem
2. Schody po których trzeba wnieść wózek
6. Pomimo wielu tytułów przed nazwiskiem tak zorganizowała sobie pracę w poradni, że przed wizytą dziecko ma trafiać do gabinetu w celu ważenia i mierzenia, gdzie jest ważone w ubraniu i pampersie!!!!! masakra jakaś!! a wizyty są możliwe co 3 miesiące, w rejestracji nie potrafią powiedzieć że morfologia ma być najwyżej z ostatnich 7 dni....
CZy to ma być leczenie pacjentów przez tą panią czy zarabianie pieniędzy na matkach, które często muszą wiele się natrudzić żeby na taką wizytę dotrzeć.

Lekarz kompetentny, życzliwy. O dużej wiedzy. Patrzy na problemy zdrowotne kompleksowo.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Jest miła i bardzo delikatna dla dziecka.Nawet żartowała z moim synem.Zadawała dużo pytań.Odpowiadała na zadane.Dokładnie zbadała pacjenta.Uśmiechnięta i przyjazna.Bardzo polecam!!!!!!!!!!!

Jestem usatysfakcjonowana wizyta u Pani Doktor. Fachowe podejście do zawodu, wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania. konkretnie i solidnie. Z pewnością moge polecić tego specjalistę. Zdecydowany, pewny,szczery. Terminy odległe jak do każdego państwowego specjalisty, ale np. do kardiologa w tym roku się nie dostaniemy.

Jestem usatysfakcjonowana wizyta u Pani Doktor.