lekarz Teresa Karasińska

Laryngolog dziecięcy

2,7
2,7

Pani dr powinna iść już na emeryturę, bo z leczeniem dzieci idzie jej kiepsko! Moje dziecko do września nie chorowało, poszedł do przedszkola i się zaczęło. Infekcja trwa już 4 miesiące, leczenie nie przynosi poprawy. Pediatra wysłał nas do laryngologa na ocenę 3-go migdała. Trafiliśmy do tej doktor. Odniosłam wrażenie, że w ogóle nie słucha co do niej mówię. Usłyszałam "posyłają dzieci do przedszkola, a potem się dziwią, że chorują...". Tłumaczyłam, że dziecko nie słyszy, że ma bezdechy, oddycha buzia, chrapie, śpi do 9-10 i wstaje nie wyspany i zły, ...

Pani dr powinna iść już na emeryturę, bo z leczeniem dzieci idzie jej kiepsko!
Moje dziecko do września nie chorowało, poszedł do przedszkola i się zaczęło. Infekcja trwa już 4 miesiące, leczenie nie przynosi poprawy. Pediatra wysłał nas do laryngologa na ocenę 3-go migdała. Trafiliśmy do tej doktor. Odniosłam wrażenie, że w ogóle nie słucha co do niej mówię. Usłyszałam "posyłają dzieci do przedszkola, a potem się dziwią, że chorują...". Tłumaczyłam, że dziecko nie słyszy, że ma bezdechy, oddycha buzia, chrapie, śpi do 9-10 i wstaje nie wyspany i zły, znów Usłyszałam, że chciałbym mu wszystko wyciąć, a później będzie tylko gorzej. A na to, że nie słyszy mam w domu szeptać do dziecka z 3 metrów i zapisywać na kartce rezultaty i do niej przyjść, to znowu tłumaczę, że mały nie słyszy jak stoję obok niego i wręcz krzycze, w odpowiedzi Usłyszałam, że chyba trzeba by mu było zrobić badanie słuchu w uśpieniu z anestezjologiem. przepisała sterydy do nosa i kolejny syropek.
Na następny dzień poszłam do innego lekarza, a tam się potwierdziło, że migdał jest wielki. W gardle nie wygląda źle, ale przez nos już tak. Do tego zapalenie uszu i ubytek słuchu w jednym uchu 90%. Mamy jak najszybciej usunąć migdał i naciąć błony bębenkowe

dr Karasińska jest najlepszą panią laryngolog jaką znam. Pomogła mi w moim problemie i teraz zawdzięczam jej życie

Tragedia. Wszystko leczy allergenami od 3 lat nie potrafi powiedziec co mi jest

Tragedia. Wszystko leczy allergenami od 3 lat nie potrafi powiedziec co mi jest