lekarz Teresa Król

Bardzo podmiotowo traktuje pacjenta, z wielką życzliwością i spokojem. Samo spotkanie i badanie jest już formą leczenia. Gorąco polecam.

SERDECZNIE POLECAM, BARDZO KOMPETENTNA I MIŁA PANI DOKTOR

SERDECZNIE POLECAM, BARDZO KOMPETENTNA I MIŁA PANI DOKTOR

Przemiła osoba. Dobry lekarz. ma wielkie doświadczenie (wiek 60+). Bardzo wysoka kultura osobista. duża wiedza z zakresu chorób układu krążenia (nadciśnienie, jakieś wieńcówki, migotania). Przykłada słuchawkę i mówi jakby jej ktoś ze środka dyktował. Trochę magiczna.

Świetny lekarz. Pani doktor rozpoznała chorobę, której wcześniej nie zauważyło kilku innych lekarzy, u których się leczyłem. Ogromna wiedza i doświadczenie. Bardzo ciepła i miła osoba. Zawracałem głowę wieloma telefonami i ani razu nie zostałem potraktowany z niecierpliwością. Serdecznie polecam!

Polecam Panią doktor Teresę Król, bardzo miła osoba która widzi nie tylko fizycznego człowieka i jego schorzenia fizyczne ale całość. Jeżeli potrzebujecie lekarza, który poświęca wam swój czas serdecznie polecam.

Jeżeli potrzebujecie lekarza, który poświęca wam swój czas serdecznie polecam.

Super lekarz, bardzo mądra i kontaktowa starsza kobieta, poświęca pacjentom czas i serce.Polecam wszystkim.