lekarz Teresa Lesińska

Dermatolog

Nie polecam. Pani dokor nawet nie chciała zabardzo popatrzeć na moje problemy skórne, od razu stwierdziła zwykły trądzik na twarzy i potówki na plecach (gdyby tak było to bym nie potrzebowała jej porady). Nie słuchała wogóle co mi się nie podoba. Pytałam czy lek na recepcie może być używany w czasie ciązy, powiedziała że tak a okazało się że to nieprawda. Kolejny specjalista który niestety nie potrafi pomóc.

Beznadziejny lekarz, kompletny brak fachowego podejścia do pacjenta, nie potrafi wysłuchać tego co pacjent ma do powiedzenia tylko sama wysuwa wnioski, które są zresztą błędne. Byłam na wielu wizytach które nie przyniosły żadnego rezultatu, wydałam kupę pieniędzy na leki które nie pomogły. Gdy zapytałam lekarza jaka jest przyczyna moich problemów skórnych tj. obolałe, ,przesuszone, pękające usta, suche piekące plamy na ciele, pękająca skóra na palcach dłoni z krwawiącymi ranami itp nie dowiedziałam się nic. Nie dostałam żadnego skierowania na badania. Pytałam czy może zrobić testy alergiczne, odpowiedz brzmiała że jak chce to mogę zrobić jak nie to nie. Leczenie nie przyniosło żadnego rezultatu, natomiast dobrze wyczyściło mój portfel. Nie polecam pani doktor a wręcz przeciwnie, nie spotkałam się jeszcze z taką ignorancją i zbywaniem pacjenta.

Pani doktor wzbudza zaufanie,jest miła,rzeczowa,bardzo uprzejma.

Pani doktor wzbudza zaufanie,jest miła,rzeczowa,bardzo uprzejma.

Wspaniały lekarz. Byłem na dwóch wizytach. Bardzo mi Pani pomogła. Dziękuję. Leszek

Wspaniały lekarz. Byłem na dwóch wizytach. Bardzo mi Pani pomogła. Dziękuję.
Leszek

Zanim trafiłam do pani dr, "leczyłam się" przez 10 lat u większości dermatologów w tym mieście. Dr Lesińska nie wróży, nie przepisuje leków na chybił trafił, a zleca badania i na ich podstawie dobiera formę leczenia (co powinno być normalną praktyką, niestety nie jest). Przez ostatni rok przeprowadziła mnie przez bardzo ciężką terapię - rzetelnie, z regularnymi badaniami i zadowalającymi efektami. Pamiętajmy, że leczenia dermatologiczne są zwykle długotrwałe, niektóre schorzenia (w tym moje) wymagają leczenia przez wiele lat. Cieszę się, że mam lekarza, któremu ufam i z ręką na sercu mogę go polecić innym.

1. Gdybym wiedziała, że pani doktor leczy trądzik za pomocą dermokosmetyków, poczytałabym Wizaż i na jedno by wyszło. 2. Przepisane przez panią doktor lekarstwa na problem ze skórą głowy nie pomogły, a jedynie nasiliły objawy. 3. Nie informując mnie, wypisała receptę na 100%, a jestem ubezpieczona. Podsumowując: rezultat tej wizyty był taki, że wyrzuciłam 100 zł w błoto.

3. Nie informując mnie, wypisała receptę na 100%, a jestem ubezpieczona.

Podsumowując: rezultat tej wizyty był taki, że wyrzuciłam 100 zł w błoto.

KOMPETENTNA, MIŁA, WZBUDZA ZAUFANIE.ZLECONE LECZENIE WYDAJĘ SIĘ BYĆ SENSOWNE. PANI DOKTOR PODAŁA PRZEWIDYWANE EFEKTY I EWENTUALNE PROPOZYCJE DALSZEJ TERAPII.

Jest bardzo dobrym specjalistą. Pani dr Teresa Lesińska jest świetna.

Jest bardzo dobrym specjalistą. Pani dr Teresa Lesińska jest świetna.

Bardzo dobry lekarz, trafne diagnozy. Bez znaczenia czy z dziećmi mieliśmy problemy czy my, rodzice.

Oprócz problemu z kontraktem NFZ czyli zmniejszonej puli na pacjentów, musiałam odczekać swoje to reszta wizyta i kompetencje lekarza bardzo dobre