lek. med. Teresa Maciąg-Szewczyklek. med. Teresa Maciąg-Szewczyk - zdjęcie profilowe

lek. med. Teresa Maciąg-Szewczyk

Witam Państwa

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu,który ukończyłam w 1998r.

Specjalizację w zakresie okulistyki odbyłam ...

Witam Państwa

Specjalizację w zakresie okulistyki odbyłam pod nadzorem prof. dr hab. n. med. Wandy Romaniuk i dr n. med. Ewy Nity.

W czasie swej dotychczasowej pracy dołożyłam wszelkich starań w celu podniesienia swoich kompetencji i umiejętności w zakresie diagnostyki jaskry, zaćmy,schorzeń siatkówki oraz innych chorób oczu.. W swoim gabinecie wykorzystuję m. in. badania OCT, USG ora...

Polecam z czystym sumieniem Pani Doktor. W jej ręce można podarować swoje oczy 🙂 Pani Doktor jest bardzo miła i sympatyczna osoba gdzie na wszystkie moje pytania odpowiedziała 🙂 Uważam że warto się do niej zapisać 🙂

Znalazłem informację o lekarzu na forum internetowym, trudno było o specjalistę w tym okresie ale się udała i było warto.Mega obsługa, profesjonalizm i przede wszystkim skuteczność. Gorąco polecam.

Pani doktor jest rewelacyjna! Mówi konkretnie jak jest i tłumaczy w taki sposób żeby kazdy zrozumial co mu dolega. Nie próbuje na nic naciagnac i widac, że zalezy jej na pacjencie. Serdecznie polecam.

Trafiłam do Pani Doktor ok miesiąca temu. Zgłosiłam się z bólem oczu oraz ze światłowstrętem. Poinformowałam Panią Doktor o tym, noszę szkła kontaktowe od około 8 lat. Na wizytę również przyszłam w szkłach. Pani Doktor wykonała badanie, na moją sugestię, powiedziała, że powyższe objawy mogą być związane z noszeniem soczewek. Zaleciła używać sztuczne łzy oraz ograniczenie noszenia noszenie soczewek. Nie było możliwości zadnia ciśnienie, dlatego zgłosiłam się za tydzień. Objawy nie ustąpiły o czym poinformowała. Pani Doktor zbadała ciśnienie, z komentarzem, że nie jest złe. Właściwie wyszłam dalej nie wiedząc skąd się biorą moje dolegliwości. Skonsultowałam swoje objawy z innym lekarzem, okazało się, że wszystko się bierze z odleżyn które znajdują się w oku. Dlatego też nie rozumiem jak Pani Doktor mogła to przeoczyć, tym bardziej że informowałam o noszeniu soczewek oraz o tym, że praktycznie się z nimi nie rozstaje. Co tym bardziej może sugerować na możliwą przyczynę. Jedyny plus za uprzejmość Pani Doktor.

Przepisuje cylindry (poniewaz sa drozsze)choc sa niepotrzebne (2 osoby)kierujac do optyka ktorego jest wlascicielem.Odradzam.Nie byla w stanie stwierdzic u mnie zacmy na oku.

jestem bardzo zadowolana z leczenia u Pani Doktor, dokładnie wytłumaczyła na czym polega choroba i jak będę leczona. Pani Doktor jesr bardzo rzeczowa, dokładna i uprzejma, gorąco polecam

Pani Doktor jesr bardzo rzeczowa, dokładna i uprzejma, gorąco polecam

Bardzo ciepła i miła pani doktor.Szczegółowo opisała chorobę i metodę leczenia widać, że zna się na rzeczy.Serdecznie polecam!

polecam, jako jedyna wykryła u mnie chorobę jaskry i w porę zaczełam się leczyć .dzięki namową poddałam się leczeniu czego teraz nie żałuję.

Pani doktor umie leczyć. Zna się na swojej pracy.

Pani doktor umie leczyć. Zna się na swojej pracy.